הוכרז סכסוך עבודה במרכז הרפואי מעייני הישועה

אודליה מעודה רכזת הסקטור החרדי: "לאחר שבמשך כשנה וחצי כשלו הניסיונות להביא את הנהלת בית החולים למשא ומתן, אין מנוס מהכרזה על סכסוך עבודה – גורל הסכסוך יוכרע בפגישת המשא ומתן שנקבעה בין הצדדים ליום 29.10."

אחר המתנה ארוכה וניסיונות כושלים מצד בכירי ההסתדרות להביא את מנכ"ל בית החולים מר שלמה רוטשילד לשולחן הדיונים, הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות בראשות מר רפי מסט – הכריזה על סכסוך עבודה במרכז הרפואי מעייני הישועה. עם הכרזת הסכסוך, במידה ולא יהיו צעדים משמעותיים מצד ההנהלה להגעה להסכם בפגישת המשא ומתן שנקבעה בין ההנהלה להסתדרות וועד העובדים השותפים למאבק, לאחר 14 ימים (30.10) נפתח בצעדים ארגוניים.

ההחלטה על הצעדים תתקבל ע״י ההסתדרות, ועד העובדים וכל עובדי בית החולים – 400 אחיות ו 700 עובדי מינהל שייקחו חלק במאבק. מטרת הכרזת הסכסוך והצעדים העתידיים הם להביא את מעמדנו למעמד המגיע לנו על פי דין תורה וכן על פי חוק, כעובדים מן המניין בענף בתי החולים הממשלתיים.

אודליה מעודה רכזת הסקטור החרדי: לאחר שבמשך כשנה וחצי כשלו הניסיונות להביא את הנהלת בית החולים למשא ומתן, אין מנוס מהכרזה על סכסוך עבודה – גורל הסכסוך יוכרע בפגישת המשא ומתן שנקבעה בין הצדדים ליום 29.10."

בית החולים מעייני הישועה הינו בית חולים יחיד מסוגו בישראל המותאם להלכה, עליו נשענים מרבית מהאוכלוסיה החרדית אשר יצטרכו למצוא חלופות במידה והמשא ומתן יעלה על שרטון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.