הולילנד בבית שמש: היזם מסטאמר שוחרר

לאחר שרוב עצורי פרשת השחיתות בבית שמש שוחררו, הבוקר שוחרר היזם מסאטמר לייבל וולדמן למעצר בית במשך שבוע

לאחר שרוב עצורי פרשת השחיתות בבית שמש שוחררו, למעט מונטג, הבוקר שוחרר היזם מסאטמר לייבל וולדמן למעצר בית במשך שבוע.

לייבל הקים את קריית יואל בבית שמש הפרשה שבגינה נעצרו החשודים בחשד שנתנו שוחד לאנשי עירייה בכירים, בכדי שיקדמו את ההיתר בניה. היזם אמור לצאת לתפילות בחג השבועות ולחגיגת בר המצווה של נכדו.

כזכור, המשטרה פשטה בשבוע שעבר על דירות של בכירים חרדיים בעיריית בית שמש, ביניהם בכיר מאוד מהעירייה ששמו אף עלה כמועמד לראשות העיר, עד שירד בסופו של דבר בשל רבני התנועה בה הוא חבר. אותו בכיר היה אמור לצאת הלילה לחו"ל עם שורה של אישי ציבור חרדים לביקור בפולין, אך ברגע האחרון, כאמור – נעצר.

לטענת המשטרה, מדובר בעבירות של שחיתות ציבורית ועבירות של מס הכנסה, והבוקר הם יבאו להערכת המעצר.

יעקב, תושב בית שמש שהיה עד למעצרים, מספר ל'אקטואליק': השוטרים הגיעו בשעות הלילה המאוחרות כדי לבצע את המעצרים. אנחנו חשבנו כמו תמיד שמדובר במעצרים של סיקריקים והנטורי קרתא, עד שאחד השכנים כתב באחת מקבוצות הוואצפ מי העצורים והבנו שיש כאן דרמה של ממש. היו הרבה כוחות משטרה, וכנגדם היו גם את הקריאות שאנחנו רגילים לשמוע, 'נאצים' וכו'".

ראש העיר משה אבוטבול מסר: "העיריה סומכת על רשויות החוק שיסיימו את החקירה בהקדם ומקווה ומצפה לחפותם של העצורים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כבר החלטתם שהייתה שחיתות...

    כבר עשו מזה הולילנד (אני עוד לא יודע מה היה בהולילנד אבל אם בית המשפט שאף פעם לא טועה קבע מי יתווכח) וכבר אנו כחרדים עטים על הפגרים ומחפשים את המושחת… האיש הזה מונטג שעד אתמול עזר לכל וסייע לכל הפך להיות מושחת על בסיס חקירות משטרה גרידא?

    שלמה שלמה |
    הגב