הולך לנחם – ופועל נגד מרן • נפתלי בנט: "לא נוותר על השוויון בנטל"

אם בתחילת הקדנציה שלו, היה נדמה כי יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט הוא רק עושה דברו של יאיר לפיד בכל הקשור לגיוס חרדים, יותר ויותר נראה כי דווקא גיוס החרדים בוער בקרבו של בנט, אולי אף יותר מאשר לפיד.

בראיון לגלי צה"ל, אמר הבוקר (שני) שר הכלכלה נפתלי בנט, יושב ראש הבית היהודי, לקראת פתיחת מושב הכנסת, כי "לא נוותר על הגברת השוויון בנטל".

בנט אמר בראיון כי "אנחנו נחושים לקדם את רפורמת השוויון בנטל".

עוד אמר, כי "צריך לדעת ש-32% מתלמידי כיתת א' הם חרדים. מדינת ישראל לא תוכל לשרוד לאורך מן אם הילדים האלו לא ישולבו בחברה".

מושב החורף שנפתח היום בכנסת, צפו להיות חם במיוחד גם על הרקע הזה, כאשר חברי הכנסת החרדיים צפויים להמשיך ולהילחם בכל כלי שעומד לרשותם נגד גיוס בני הישיבות.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הלואי ואוכל לשחוט את בנט ימח שמו ואת כל בוחריו הארוריום לא חשיבה לא עמדה ולא נעליים רק מה שהגמרא בפסחים אומרת עם הארץ מותר לנוחרו ביום כיפור שחל בשבת

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. ל לשרון -תגובתך לא מלמדת על קבלת מחשבה שונה גם אם היא לא נכונה המילים שלך רחקות מרוח התורה ואם אתה בן תורה אז אולי כדאי להשוות את נטל הדיבור הטוב בין הישיבות כי התורה לא תרמה אצלך כלום ,מותר לשאול את האדם מאיזה עמדע הוא אומר דברים מרתיחים האלה ומה מטרת השוויון ?

    בועז |
    הגב