הועבר החודש תקציב לגננות במוכש"ר לפי וותק של -15 שנה לגננת

לאחר סיכומים של הסיעות החרדיות ובפעילות אינטנסיבית בתוך המשרד של סגן השר הרב פרוש: לראשונה הועבר החודש תקציב לגננות במוכש"ר לפי וותק של -15 שנה לגננת. {בפעילות פרוש}

לאחר סיכומים של הסיעות החרדיות ובפעילות אינטנסיבית בתוך המשרד של סגן השר הרב פרוש: לראשונה הועבר החודש תקציב לגננות במוכש"ר
לפי וותק של -15 שנה לגננת.

ההעברה כוללת תקציב רטרואקטיבי מתחילת שנה"ל תשע"ו * סגן השר הרב פרוש: מדובר בתחילת תהליך של תיקון העוול שנעשה לגננת החרדית. השאיפה היא שמשרד החינוך יתקצב אותן כמו הגננות בחינוך הממלכתי"

במשרד החינוך ממשיכים בימים אלו לתקן את הפגיעות שהונהגו כלפי מוסדות הציבור החרדי בכל השנים האחרונות. החל מהחודש הנוכחי יעביר משרד החינוך למוסדות הגיל הרך תקציב לגננות לפי וותק של 15 שנה, כאשר בחודש הנוכחי הועבר למוסדות תקציב רטרואקטיבי מתחילת שנה"ל תשע"ו.

בעבר חושבו ההעברות התקציביות לכלל הגננות על פי שכר של גננת מוסמכת בוותק של 12 שנה בלבד.
כאמור, החודש התבשרו המוסדות לגיל הרך – גני הילדים במוסדות החינוך החרדיים – כי הודות לפעילותן הנמרצת של הסיעות החרדיות ערב כניסתן לקואליציה ולאחר פעילות אינטנסיבית ונמרצת של סגן השר הרב פרוש יחד עם מינהל כלכלה ותקציבים של המשרד שהסירו את המוקשים שנלוו לתהליך, מעתה ואילך יתוקצבו הגננות לפי וותק של – 15 שנים.

סגן השר הרב פרוש אמר כי מדובר בתחילת תהליך של תיקון העוול שנעשה לגננת החרדית. "השאיפה היא לפעול שמשרד החינוך יתקצב אותן כמו הגננות בחינוך הממלכתי", אמר סגן השר. עוד הוסיף: "אני מודה למינהל כלכלה ותקציבים במשרד על העבודה המשותפת שסייעה להתגבר על הקשיים המנהליים ולמצוא את הדרך להעביר את התקציב המוגדל למוסדות הגיל הרך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.