"הורדנו הסכינים מהמדפים, אבל נמשיך להעסיק ערבים" (וידאו)

על רקע גל פיגועי הטרור של הסכינים, החליט איש העסקים רמי לוי להסיר את הסכינים מהמדפים, אבל הוא מדגיש כי בשום אופן לא יפטר או ימנע מלהעסיק עובדים ערבים. צפו בראיון בתוכנית "שש עם" עודד בן עמי. {איש העסקים רמי לוי בראיון}

על רקע גל פיגועי הטרור של הסכינים, החליט איש העסקים רמי לוי להסיר את הסכינים מהמדפים, אבל הוא מדגיש כי בשום אופן לא יפטר או ימנע מלהעסיק עובדים ערבים.

בראיון בתוכנית "שש עם" עודד בן עמי הסביר לוי את הסיבה לכך: "מה החוכמה להציב שומר שבודק האם אדם נכנס עם סכין אם אני מחזיק סכינים בתצוגה?, בימים האלה לא יהיו סכינים על המדפים, זה לא נורא. מי שרוצה לקנות סכין, שייגש לקופה הראשית. זו המדיניות בכל הסניפים".

האם תמשיך להעסיק ערבים, נשאל לוי, והשיב: "העובדים אצלנו, יהודים וערבים כאחד, עברו ועוברים בדיקות כל הזמן, אנחנו כל הזמן מקיימים את "כבדהו וחשדהו", אני ממשיך להעסיק עובדים בלי הבדל דת, גזע ולאום אבל עם יותר בקרה. הידקתי את השמירה בסניפים". הבהיר לוי

צפו בראיון המלא (באדיבות רשת)

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא לוקחת סיכון
  לא קונה במקום שמעסיק ערבים (יש שם מחלקת בשר עם סכינים..)

  מימי |
  הגב
 2. אני דתי. חיפאי.
  הזמנו משלוח מאחת הרשתות.
  הגיעו שני ערבים עם מבט שאי אפשר להתבלבל מהמחשבות שלהם, אתה אומר שלום הם לא עונים. אני מסתכל על הילדים ומחליט לחייך לערבים אולי ירגעו….. אולי אני מדמיין.
  אחרי שהלכו ראינו שטעו במשלוח. ירדתי לקרוא להם, אני שומע למטה את אחד הערבים מתרחק מהדירה תוך כדי שצועק קללות בערבית בעצבנות. כנראה שקלטתי נכון בדירה….

  אי אפשר לדעת, מספיק פעת אחת מישהו מתחרפן בבית של משהו עם הילדים.
  אני הפסקתי לעשות משלוחים.

  א |
  הגב