הוריו של הדר גולדין: דורשים שהאו"ם יתערב

שמחה ולאה גולדין שוחחו עם השגריר הישראלי באו"ם וביקשו ממנו לפעול על רקע חוסר השיוויוניות בטיפול בארגון בהשבת גופת בנם לקבר ישראל

 

הוריו של סגן הדר גולדין, ד”ר לאה גולדין ופרופ׳ שמחה גולדין, שוחחו הבוקר עם שגריר ישראל לאו”ם דני דנון וביקשו ממנו לפעול על רקע חוסר השוויוניות בטיפול וביחס של האו״ם כלפי השבת בנם המוחזק על ידי חמאס בעזה, לאחר שנפל בזמן הפסקת אש שיזם מזכ״ל האו״ם בזמן מבצע צוק איתן.
הוריו של גולדין טוענים כי החלטת המשרד לעניינים הומניטריים של האו״ם (OCHA) לתרום סכום של מאות אלפי דולרים על מנת להבטיח את המשך אספקת החשמל לעזה בימים הקרובים לא שוויונית, ועליו לדרוש את השבתו המידית של הדר מידי החמאס למשפחתו על בסיס הומניטרי מדרגה ראשונה.
משפחת גולדין מציינת כי המשרד לעניינים הומניטריים של האו״ם נמנע כבר כמעט שלוש שנים מלברר את נסיבות נפילתו של הדר ולא פועל כלל להחזרתו.
"אנו מצפים משגריר ישראל באו״ם לגייס את ידידות ישראל ולפעול בכדי להעלות את עמדת המשפחה על סדר היום של הארגון. לא ייתכן שהזרוע האחראית על עניינים הומניטריים של האו״ם תפעל בצורה בלתי שוויונית ולא תעסוק כלל בהשבתו של הדר לישראל", אמרו הוריו של הקצין המנוח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.