הוריו של הדר גולדין: "הממשלה מבזה את החלטות הקבינט"

ההורים הזועמים, פרסמו תגובה חריפה לכוונה לפתוח באופן קבוע את מעבר רפיח בין מצרים לעזה. "כשל ערכי ומוסרי"

משפחתו של סגן הדר גולדין, שגופתו מוחזקת בידי חמאס בעזה, יוצאת במחאה קשה נגד ראש הממשלה ושרי הקבינט המדיני-בטחוני אשר, על פי הפרסומים, מתכוונים לאפשר את פתיחתו של מעבר רפיח בין הרצועה למצרים באופן קבוע, מיד לאחר חג הקורבן המוסלמי בחודש הבא.

הוריו של הדר, לאה ושמחה גולדין, אומרים הבוקר, "מאחורי המילים ׳אנחנו עושים הכל על מנת להחזיר את הדר ואורון׳ ניצבת מציאות שבה לא עושים דבר על מנת להחזיר את החיילים".

"הממשלה מבזה את החלטות הקבינט מתחילת שנת 2017 ולא קושרת בין נושאים הומניטריים בעזה לבין השבתם של חיילי צה״ל, הדר גולדין ואורון שאול, ויתר האזרחים המוחזקים בידי חמאס. ההחלטה לאפשר את פתיחתו של מעבר רפיח באופן קבוע, לראשונה מאז סיום מבצע ״צוק איתן״ הינה כשל ערכי ומוסרי כי מדובר בעניין הומניטרי מובהק", הוסיפו ההורים.

לדבריהם, "מי שדואג לצרכים ההומניטריים של חמאס ותושבי רצועת עזה חייב לדרוש את הדבר האנושי והבסיסי ביותר והוא לדרוש ולהחזיר את הבנים הביתה. הדר ואורון והאזרחים מוחזקים באופן פיראטי ע"י החמאס. אנו דורשים שראש הממשלה והקבינט יצאו ממצב של ׳אפס מעשה׳ ויתחילו לפעול על מנת להשיב את הבנים הביתה".

מוקדם יותר פורסם, כי מצרים עורכת הכנות אחרונות לקראת פתיחתו של מעבר רפיח באופן קבוע ונטען כי המהלך נעשה על דעתה של ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.