צפו: אמנון לוי בעקבות "השבבאניקים" החרדים

בתכנית פנים אמיתיות שתשודר ביום ראשו הקרוב, התחקה אמנון לוי אחר ההורים החרדים שזורקים את הילדים שלהם מהבית ואין להם מושג לאן הם מתגלגלים – צפו בפרומו

"ילד שמחזיק פלאפון לא כשר הוא פושע!", כך מציג אמנון לוי את השבאבניקים בגרסת המציאות. לאחר שהסדרה על "השבבאניקים" בהוט היכתה גלים בציבור הישראלי שהתעניין להכיר את אורחות חייו של בן הישיבה המודרני, מגיע אמנון לוי ועשה סדר במונח "שבאבניקים".

צפו בפרומו

בתכנית פנים אמיתיות שתשודר ביום ראשון הקרוב, התחקה אמנון לוי אחר ההורים החרדים שזורקים את הילדים שלהם מהבית ואין להם מושג לאן הם מתגלגלים. אמנון לוי פוגש את הנערים האבודים של החברה החרדית ומגלה "עולם אכזרי", כך כלשונו.

לפני כמה חודשים, אקטואליק פרסם כתבת מגזין על השבבאניקים החרדים. הכתבה סיפקה הצצה מיוחדת לעולם הנושרים, נערי שוליים שהפכו לתלמידי חכמים מופלגים בסיועם ובעזרתם של רבני הישיבה.

בכתבה פירטנו לכם אודות תעשיית הישיבות לנושרים שהחלה בשנים האחרונות לפרוח לאור העלייה העצומה במספר נערי השוליים. אין בית שאין בו ילד שלא קיבל משבר או רפיון בחשקת הלימוד – כתוצאה ממשבר רוחני שהשפיע על עיצוב אישיותו של הבחור שחיפש אחר הבלי ומנעמי הרחוב החילוני.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אמנון יצחק חלאה

    האיש המגעיל הזה בוחר להיות המסבירן של תופעה כאובה.

    יוסי |
    הגב