"הורי החטופים, תפסיקו להיות נחמדים"!

"הורים יקרים, אתם חייבים להפסיק לחבק, ולהתחיל לפרק. אל תחזרו על הטעות בפינוי הגוש, חיבקתם וחובקתם, ובסוף מצאתם את עצמכם נטושים בקרווילות, עד עצם היום הזה. זה לא הזמן לחבק! כעת זה זמן למלחמה". הרב צבי רוזנר קורא למלחמה

לא נעים להגיד אמירה שהיא לא כל כך פופולרית, אבל ההתנהגות של הורי החטופים מזכירה לי, את הרגישות והנחישות בפינוי גוש קטיף. משהו מאוד נאיבי ותמים שנטמע באחינו מהמגזר הדתי-לאומי.

תארו לעצמכם שהורי החטופים, שלב כולנו איתם, היו לומדים מעצורי חמאס בבתי הכלא הישראלים, ופשוט, שובתים רעב. מבקשים מיחצנ"ים ומשרדי פרסום לעזור להם בקמפיין אגרסיבי נגד הממשלה. אם אתם לא בטוחים תשאלו את נועם שליט. הוא יכול להעביר שיעור בהפעלת דעת קהל והליכה על הראש של ביבי, עם רעש תקשורתי עצום. נועם ואביבה קראו לשחרר מאות רוצחים בתמורה לבנם והצליחו, אז למה כשמדובר במשפחות חזקות בהרבה שרק דורשות לא להרפות את הלחץ הצבאי, אנחנו שומעים על דיבורים לסיום המבצע.

יש כעת הזדמנות פז שלא תחזור בעתיד הקרוב ללמד את הטרוריסטים לקח. בכל שעה שהילדים שלנו לא חוזרים שכונה שלמה בחברון נמחקת ותושביה גולים לעזה או לירדן. הבעיה היא לא בביבי, ביבי לחיץ ונסחט שמקבל החלטות על פי דעת הקהל. הראשון לזהות ולשנות.

הורים יקרים, אתם חייבים להפסיק לחבק ולהתחיל לפרק. אל תחזרו על הטעות בפינוי הגוש חיבקתם וחובקתם ובסוף מצאתם את עצמכם נטושים בקרווילות עד עצם היום הזה. זה לא הזמן לחבק, כשהילדים יחזרו תחבקו אותם בהרבה חום ואהבה, כעת זהו הזמן למלחמה!

עם ישראל, אומנם, מחבק אתכם ואתם אותו בחזרה, אך זה לא יחזיר את הילדים הביתה.

הקץ לרגישות ולדיבורים, זהו הזמן למעשים!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אתה צודק רק ככה אולי יהיה אפשר לפעול להמשך המבצע שאמור להסתיים ביום חגם של המוסלמים שמתחיל מחר

    איש פשוט |
    הגב