הורי שלושת הנערים: "הקדוש ברוך הוא בא חשבון עם הרוצחים"

המשפחות השכולות פרנקל, יפרח ושער התייחסו לחיסול המחבלים הלילה בחברון. הקדוש ברוך הוא בא חשבון עם הרוצחים.

הלילה (שלישי) חוסלו חוטפי ורוצחי הנערים נפתלי פרנקל, גיל-עד שער ואייל יפרח, בתום מצוד שארך כשלושה חודשים.

רחלי פרנקל, אמו של נפתלי ז"ל, בירכה את כוחות הביטחון אך הבהירה כי החיסול "לא מעורר אצלנו רגשות מיוחדים".

בשיחה עם חדשות 2 Online הסבירה פרנקל כי "האמת היא שלא התרגשנו נורא מהידיעה – הובהר לנו שלא היה להם מה להפסיד והיה להם הרבה נשק, והחשש העיקרי שלנו היה שיפגעו באנשים נוספים וייגבו עוד קורבנות". פרנקל הדגישה כי דבר לא ישיב את בנה, אך "לפחות אני שמחה שלא אצטרך להסתכל יותר לרשע הזה בעיניים".

פרנקל רשת
"אנחנו בעיקר שמחים על זה שהם לא פגעו באנשים אחרים – ידענו שבצה"ל בשב"כ ובימ"מ עמלים על לכידתם באינטנסיביות", הוסיפה. "אנחנו שמחים שזאת התוצאה ושהם הצליחו, ואני לא מצטערת שלא אזכה לראות אותם בבית המשפט עומדים לדין או יושבים מאחורי סורג ובריח ומתגאים ברצח בנינו או לחלופין ששמם יעלה בעסקאות כאלה ואחרות".

הוריו של אייל הי"ד שנחטף ונרצח לפני כשלושה חודשים, התייחסו הבוקר (שלישי) בראיון לערוץ 7 לחיסול המחבלים הלילה בחברון.

"המרצחים שנטלו את החיים של הבן שלי באו על עונשם וזו תחושת הקלה", אמרה איריס. "לרגע הזה חיכינו, לרגע הזה התפללנו, זה מקל שהם באו על עונשם".

"הבשורה הזו שהקדוש ברוך הוא בא חשבון עם המרצחים זה אולי סימן שתכלה שנה וקללותיה", הוסיפה האם השכולה. "הקדוש ברוך הוא מנהל את העולם, אנחנו כל כך אפסיים, כל כך קטנים ואני כל-כך מאמינה בהנהגה שלו, אני מאמינה באמונה שלימה".

בהודעה משותפת לתקשורת של שלוש המשפחות השכולות פרנקל, יפרח ושער נאמר כי "אנו גאים בממשלה ובכוחות הביטחון על העמידה האיתנה כי רוצחי ילדינו יתנו את הדין. העולם נוכח לדעת כי דם יהודי אינו הפקר".

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לחיסול בפתח ישיבת הממשלה: "שוחחתי לפני זמן קצר עם הוריהם של נפתלי גיל-עד ואייל. אמרתי להם ששום דבר לא יקהה את כאבם ושום דבר לא יחזיר את הנערים המקסימים אבל יש חשבון של צדק – ביצענו את המשימה שהתחייבנו בפניהם ובפני עם ישראל כולו".

"כשמצאנו את גופות הנערים אמרתי שדמו בראשו של מי שביצע את הרצח", הוסיף ראש הממשלה. "אמרנו שחמאס אחראי לרצח – חמאס הודה שהוא עומד מאחורי הפיגוע הזה". ראש הממשלה שיבח את צה"ל, השב"כ והימ"מ: "אני מצדיע לכם, ונמשיך להכות בטרור בכל מקום, נרדוף אויב והשיגם ולא נשוב עד כלותם, והיום בבוקר יד הברזל של ישראל השיגה אותם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה שוכחים חפירת הקברים בבית שמש

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב