הושלם הליך זיהוי הגופות, המצוד אחר החוטפים נמשך

במכון לרפואה משפטית באבו כביר הושלם לפני שעה קלה הליך זיהוי גופות הנרצים, הלוויתו של איל יפרח תתקיים בשעה 15:00 באלעד. פרטים על מועדי ההלוויות של הנרצחים הנוספים ימסרו בהמשך. בתוך כך, המצוד אחר החוטפים נמשך כאשר ההערכה היא שהם מסתתרים באזור חברון. הצטרפו לשידור החי

חצי יממה לאחר שנמצאו גופותיהם של שלושת הנערים שנחטפו לפני 19 ימים, הושלם לפני זמן קצר הליך זיהוי הגופות במכון לרפואה משפטית באבו כביר. הלוויתו של איל יפרח תצא בשעה 15:00 מביהכ"ס משכנות נריה באלעד לעבר בית העלמין במודיעין. מועד הלוויותיהם של נפתלי פרנקל וגיל-עד שער טרם נמסר.

בתוך כך, המצוד אחר חולית המחבלים שביצעו את הרצח נמשך: כוחות גדולים של צה"ל פועלים ביו"ש במטרה לעלות על עקבות החוטפים, כאשר ההערכה היא שהם מסתתרים קרוב לאזור שבו נמצאו הגופות.

שלוש המשפחות של הנרצחים נותרו ספונת בביתן מאז שקיבלו את הבשורה המרה אמש.

במקביל, נמשכת המתיחות הביטחונית גם בדרום: בשעות האחרונות נורו מטחי רקטות לעבר ישובי עוטף עזה. כזכור, במהלך הלילה תקפו מטוסי חיל האוויר 34 יעדי טרור ברצועת עזה. מדובר בתקיפה נרחבת יחסית לאלה מהתקופה האחרונה. במקביל שוגרו מספר רקטות אל עבר יישובי הדרום שלא גרמו לנזק ולנפגעים. כאמור, מדובר במתקפה הרחבה ביותר ברצועה מאז מבצע עמוד ענן. רמז לקראת מבצע צבאי נוסף? ימים יגידו.

בתוך כך, חיילי צה"ל המשיכו לפעול גם הלילה ביהודה ושומרון כשהמטרה המרכזית בשלב זה היא לכידתם של חוטפי הנערים. ההערכה היא כי הם מסתתרים בסביבת חברון, לא הרחק מהמקום בו הטמינו את גופות הנערים.

עוד הלילה: במהלך פעילות צה"ל בג'נין ירו כוחות צה"ל אש לעבר מחבל שידה לעברם רימון. המחבל חוסל.

על פי הדיווחים הפלסטינים, כוחות גדולים של צבא פשטו הלילה על בתיהם של שני המחבלים בחברון וביצעו בהם סריקות נרחבות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.