אשר פרג', תושב חולון הוא החשוד שהצית את האחות: "התעמת איתה בעבר"

הקשיש שהצית את האחות בקופת החולים כללית בחולון, הוא אשר פרג', תושב חולון בן 78, מעצרו הוארך בשמונה ימים. רופא בקופה חשף: פרג' התעמת עם האחות לפני כמה שבועות. האזינו לראיון.

הקשיש שהצית את האחות בקופת החולים כללית בחולון, הוא אשר פרג', תושב חולון בן 78, מעצרו הוארך בשמונה ימים.

בתום דיון בבית המשפט החליטו השופטים כי פרג' יישלח להסתכלות: פרקליטתו, עו"ד אופיר כתבי, ביקשה כי ההסתכלות תבוצע בבית חולים שאינו קשור לקופת חולים כללית שם הועסקה, אך בית המשפט דחה את בקשתה, "מאחר שהיא מטילה דופי בצוותים הרפואיים של כללית".

 

"מדובר באירוע שבו גבה החשוד את חייה של הקורבן. מדובר במקרה טראגי אשר מציף בעיה רחבה שחוזרת חדשות לבקרים של אלימות הננקטת על ידי מטופלים כלפי צוותים רפואיים", נכתב בהחלטה.

ד"ר גלעד קרני, רופא משפחה שעובד בסניף כללית בחולון, ניסה להציל את קררו ז"ל תוך ריצה עם מטף, בריאיון לגלי צה"ל סיפר הבוקר קרני כי החשוד פרג' קילל את האחות: "היה אירוע אחד שהוא קילל את טובה לפני שבועיים שלושה ואז היא אמרה שפעם הבאה שזה יקרה היא תתלונן למשטרה. דיברנו עם אשתו וחשבנו שבזה פתרנו את הבעיה".

"הוא המשיך להגיע אבל לא היו איומים. לא חשבנו שהוא יעולל דבר כזה לא היה שום רמז", הוסיף קרני. "גם אם היה שומר מה הוא היה יכול לעשות? יש לנו הרבה מטופלים פסיכיאטריים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.