הותר לפרסום: המדריכה שהטרידה נערות בב"ב

יעל גבריאלוב היא המדריכה בפנימייה לבנות בבני ברק שהוגש נגדה אתמול כתב אישום בגין מעשי סדום כנגד שתי קטינות

הותר לפרסום: יעל גבריאלוב היא המדריכה בפנימייה לבנות בבני ברק שהוגש נגדה אתמול כתב אישום בגין מעשי סדום כנגד שתי קטינות. גבריאלוב ביצעה את העבירות בשתי חניכות בפנימייה: אחת בת 14-16 ואחת בת 11-12 בעת ביצוע המעשים.

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה אתמול לביהמ"ש המחוזי בעיר כתב אישום נגד מדריכה בפנימייה לבנות בבני ברק, בת 23, החשודה בביצוע מעשה סדום, ועבירות נוספות. הנאשמת ביצעה את העבירות ב- 2 חניכות בפנימייה- אחת בת 14-16 ואחת בת 11-12 בעת ביצוע המעשים.

 

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רותם נוימן וסרמן,  בשלהי חודש ספטמבר 2014, בסמוך לחופשת ראש השנה, במועד שאינו ידוע במדוייק, בעת שרוב השוהות בפנימייה יצאו לחופשה, נותרה הקטינה בפנימייה בהיעדר מקום אחר לשהות בו. הקטינה התלוותה לנאשמת לבילוי בקניון והנאשמת רכשה עבורה מתנות. החל מאותו מועד, הנאשמת, שהייתה מודעת לבדידותה ולמצוקותיה של הקטינה, רקמה עם הקטינה קשר אינטנסיבי מאוד, במסגרתו קנתה לקטינה מתנות שונות, התעניינה בשלומה וברווחתה והתקשרה אליה פעמים רבות. בכך יצרה הנאשמת אצל הקטינה תלות כלפיה. בהמשך הקשר, הנאשמת איימה על הקטינה כי אם לא תעשה כרצונה, תנתק איתה את הקשר וכן כפתה עליה לשאת תמונה שלה. בין השנים 2016-2015, בהיותה של הקטינה כבת 15-14 במספר רב של הזדמנויות, בפנימייה ובמקומות אחרים, ביצעה הנאשמת בקטינה  מעשי סדום. במספר מקרים ביצעה הנאשמת את העבירות חרף התנגדותה של הקטינה.

על פי האישום השני, שהתה הקטינה בפנימייה מכוח צו בית משפט והנאשמת שימשה כמדריכתה. בין השנים 2015-2017, בהיותה של הקטינה כבת 11-12 במספר רב של הזדמנויות בפנימייה, ביצעה הנאשמת בקטינה מעשים מגונים  במהלך התקופה, קנתה הנאשמת לקטינה מתנות שונות, העדיפה אותה על פני החניכות האחרות בקבוצה שבפנימייה, הזמינה אותה לישון בחדרה, התירה לה להשכים באיחור, ונמנעה מלגעור בה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.