הותר לפרסום: המחבל שדקר שני בחורי ישיבה בליל שבועות – נעצר והודה

צעיר ערבי בן 20, תושב העיר העתיקה בירושלים, נעצר והודה שדקר שני בחורי הישיבה בליל שבועות האחרון. מצלמות האבטחה שתיעדו את רגע הפיגוע ואת ניסיונותיו של המחבל לטשטש ראיות – הם שהובילו למעצר

פיגוע הדקירה בליל שבועות בדרך לכותל: צעיר ערבי בן 20 תושב העיר העתיקה בירושלים נעצר בחשד שדקר שני בחורי הישיבה בליל שבועות האחרון, כך הותר כעת לפרסום.

החשוד, צעיר בן 20, תושב העיר העתיקה, סיפר בחקירתו בשב"כ כי ביצע את הפיגוע מתוך רצון לפגוע ביהודים.

במשטרה אומרים כי הם הצליחו לשים את ידם על המפגע בעזרת מצלמות האבטחה שהיו במקום והסגירו את רגע הדקירה. במצלמות האבטחה נצפה המפגע כשהוא מתהלך ברחוב הבד הלוך ושוב במשך כמה דקות, כאשר הבחין בקבוצת האברכים ההולכים לכיוון הכותל שלף את הסכין מכיסו, דקר שניים ונמלט. במהלך מנוסתו זרק באחת הסמטאות את מעילו והסכין, במטרה לטשטש ראיות ולמנוע את מעצרו. לטענתו, הוא התנהל באופן הזה משום שהיה מודע למצלמות שמוצבות במקום.

כזכור, בליל שבועות האחרון נדקרו סמוך לשער שכם שני בחורי ישיבה שעשו את רכם לכותל המערבי. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לנערים טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם במצב יציב לבית החולים הדסה עין כרם כשהם במצב בינוני וסובלים מפצעי דקירה בפלג גופם העליון.

פרמדיקית מד"א אלומה סימון שטיפלה בנערים סיפרה "כשהגענו למקום ראינו קבוצה גדולה של צעירים שהיו בדרכם לכותל. על המדרכה ישבו שני נערים בני 17 במרחק של מטרים ספורים אחד מהשני. הם היו בהכרה מלאה וסבלו מפצעי דקירה בפלג גופם העליון. הענקנו להם טיפול ראשוני בשטח ופינינו אותם בשתי ניידות טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבם מוגדר בינוני ויציב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.