הותר לפרסום: השוטרים שנרצחו בפיגוע בירושלים

רס"מ האיל סתאוי ורס״מ כמיל שנאן, שוטרי משטרת ישראל נרצחו בפיגוע הטרור שאירע הבוקר(שישי) באזור הר הבית

משטרת ישראל הודיעה בצער רב על פטירתם של רס"מ האיל סתאוי ורס״מ כמיל שנאן (הועלו בדרגה לאחר מותם), שוטרי משטרת ישראל אשר נרצחו בפיגוע הטרור שאירע הבוקר(שישי) באזור הר הבית, ירושלים.

כאמור מוקדם יותר הבוקר, הגיעו 3 מחבלים להר הבית והלכו לכיון אחד השערים כשהם חמושים. שוטרים אשר הבחינו בהם ירו לעברם תוך שהם מנסים להימלט לכיוון המסגדים בשטח הר הבית. בתום מרדף שהתנהל אחריהם, תוך חילופי אש נוטרלו שלושת המחבלים על ידי השוטרים. על גופתם נתפסו נשקים מסוג קרל גוסטב ואקדח.

במהלך הלחימה במחבלים, נפצעו באורח אנוש השוטרים האיל סתאוי וכמיל שנאן ופונו לבית החולים הר הצופים בירושלים. שם נלחמו הרופאים על חייהם ולבסוף נאלצו לקבוע את מותם.

רס״מ האיל סתאוי ז״ל, 30, תושב מג׳אר. שירת במשמר הגבול בשירותו הסדיר והתגייס בשנת 2012 לשירות קבע כשוטר סיור ביחידת הר הבית במרחב דוד של מחוז ירושלים, שם שירת עד נפילתו.

האיל ז״ל, הותיר אחריו אשה (ארין) וילד בן שלושה שבועות, הורים, ושלושה אחים.

רס״מ כמיל שנאן ז״ל, 22, תושב כפר חורפיש. שירת מאז גיוסו לשירות קבע במשטרה לפני כשבעה חודשים, כשוטר סיור ביחידת הר בית במרחב דוד של מחוז ירושלים. כמיל ז״ל, הותיר אחריו הורים, אח אחד ושלוש אחיות.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה בגלל גזירת גיוס השמד. המציאות היא שכל שבועיים-חודש משביעים חרדים בכותל ורואים את התעמולה להתגייס באתרים דוקא "הבני תורה" ומבינים שיש גזירה ולא יכולים להתכחש המציאות. השיבוש ההשקפתי התחיל בזה שהרב שטיינמן תמך בפשרת הנחל החרדי,

    זה בגלל גזירת גיוס השמד. המציאות היא שכל שבועיים-חודש משביעים חרדים משומדים בכותל ורואים את התעמולה להתגייס באתרים דוקא "הבני תורה" ומבינים שיש גזירה ולא יכולים להכחיש המציאות. השיבוש ההשקפתי התחיל בזה שהרב שטיינמן תמך בפשרת הנחל החרדי, ובגלל זה יש הרבה אסונות, ואתונות כמו גפני, שאמר שגזירת גיוס השמד זה רק רע במיאוטו…

    גיוס השמד |
    הגב