הותר לפרסום: משה ליאון הוא הבכיר בישראל ביתנו שנעצר היום לחקירה (וידאו)

המועמד לראשות עיריית ירושלים ומקורבו של ליברמן משה ליאון הוא הבכיר בישראל ביתנו שנעצר היום לחקירה בחשד למעורבות בפרשת השחיתות הגדולה שנחשפה במפלגה שבוע שעבר. וידאו

הערב (א') הותר לפרסום כי רו"ח משה ליאון, יו"ר סיעת ישראל ביתנו בעיריית ירושלים ומי שהיה מועמד לראש העיר מטעמה, הוא החשוד הבכיר שנעצר היום לחקירה בחשד למעורבות בפרשת השחיתות הגדולה שנחשפה שבוע שעבר במפלגת ישראל ביתנו.

ליאון נחשב למקורב בולט ליו"ר המפלגה אביגדור ליברמן ושבוע שעבר אף פורסם כי ליברמן מעוניין שיכהן כשר בכיר מטעמו בממשלה הבאה. כמו כן ליאון הוא אחד מבעלי משרדי הרו"ח המובילים במדינה ובעבר כיהן כמנכ"ל משרד ראש הממשלה ואף שימש מטעם הליכוד ביתנו כחבר בצוות המשא ומתן להרכבת הממשלה של הכנסת ה19.‏

הפרשייה שנחשפה מקיפה בכירים רבים המועצות האזוריות בישראל לצד בכירים רבים במלגת ישראל ביתנו כשהחשודה העיקרית היא סגנית שר הפנים פאינה קירשנבאום.

יצוין, כי היום בבוקר פירסם שר החוץ אביגדור ליברמן  הודעה בה הדף את השמויות והתחושות לשחיתות כלפי מפלגתו: "בכל מערכת בחירות מתערבים ״כוחות עלומים״ ופוגעים בזכותה של ״ישראל ביתנו״ להתמודדות הוגנת. כי בכל הנוגע ל״ישראל ביתנו״ – אין בחירות בלי חקירות", כתב ליברמן בעמוד הפייסבוק שלו.  "אני בטוח בחפותם של כל חברינו, ומזכיר שוב שרצוי לא למהר ולחרוץ את דינם של האנשים, כי בחברה דמוקרטית אדם הוא חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת", הוסיף יושב ראש המפלגה.

"אני גם דוחה בתוקף את הניסיון להכתים את ישראל ביתנו כולה. בכל הפעמים אנחנו ידענו להתמודד עם זה ויצאנו מחוזקים, גם הפעם נתחזק ונמשיך לפעול למען ביטחונה ואחדותה של מדינת ישראל. מילה זו מילה", חתם שר החוץ את דבריו. כבר אמש, בשיחה עם מקורביו, אמר ליברמן כי הוא נותן אמון מלא ומשוכנע ביושרם של קירשנבאום וראש מטה המפלגה דאוד גודובסקי, שחשוד בביצוע עבירות שוחד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.