המהומות במגזר הערבי התחדשו בכל רחבי הארץ

יום סוער: ערבי ישראל ממשיכים להצית את השטח – פוענח רצח שלי דדון • הצטרפו לשידור החי

לאחר הפוגה קלה, ערבי ישראל ממשיכים להתפרע, והפעם בטמרה. מאות מפגינים בגליל התחתון יידו אבנים לעבר שוטרים שהדפו אותם.

המפגינים ניסו להגיע לכביש 70 ולחסום את הכביש, בתגובה השוטרים הגיבו בירי רימוני הלם.

במקביל הותר לפרסום כי לאחר פעילות מודיעינית מאומצת משותפת לשירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל/ימ"ר צפון, נעצר ב-16/6 חסין יוסף חסין חליפה, תושב הכפר עבלין שבגליל, בחשד למעורבותו ברצח שלי דדון ז"ל ב-1/5/14 באזור התעשייה במגדל העמק.

במהלך חקירתו בשב"כ הודה חליפה ברצח תוך מסירת פרטים רבים ביחס לאופן הביצוע. כמו כן ביצע שחזור של הרצח.   חסין חליפה, בן 34, הינו נהג מונית שכיר שנהג לבצע הסעות עובדים למפעלים באזור התעשייה במגדל העמק. בבוקר יום הרצח, לאחר שהוריד עובדים באחד המפעלים כמדי בוקר, המשיך בדרכו למרכז העיר.

שם באחת מתחנות ההסעה אסף במוניתו את המנוחה, אשר ביקשה להגיע לראיון עבודה ברמת גבריאל, באזור התעשייה במגדל העמק.   תחת זאת הוביל חליפה את המנוחה לחניון נטוש בפאתי אזור התעשייה (סמוך ליעד אליו ביקשה להגיע), שם רצח אותה בדקירות סכין ונמלט עם מוניתו מהמקום.   עפ"י גרסתו של חליפה, לאחר ביצוע הרצח השליך את כלי הרצח והטלפון הנייד של המנוחה במהלך ההימלטות שלו וכן שטף את המונית מכתמי הדם שנותרו בה. בהמשך מנוסתו מזירת הרצח, השליך הרוצח גם את ארנקה של המנוחה, סמוך ליישוב בית זרזיר.   מניעיו של הרוצח טרם הובהרו עד תום, עם זאת, להערכת שב"כ המעשה בוצע ממניע לאומני.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.