הותר לפרסום: 2 חיילי צה"ל נרצחו בפיגוע ירי

 דובר צה"ל מוסר כי בפיגוע הירי מוקדם יותר היום (ה') בצומת אסף נפלו שני לוחמי צה"ל ונפצע לוחם צה"ל נוסף באורח קשה, לאחר שמחבל פתח בירי בטרמפיאדה בצומת לעבר הלוחמים שהיו במקום.

שני לוחמי צה"ל נפלו היום (ה') ולוחם נוסף נפצע באורח קשה בפיגוע הירי בצומת אסף.

 דובר צה"ל מוסר כי בפיגוע הירי מוקדם יותר היום (ה') בצומת אסף נפלו שני לוחמי צה"ל ונפצע לוחם צה"ל נוסף באורח קשה, לאחר שמחבל פתח בירי בטרמפיאדה בצומת לעבר הלוחמים שהיו במקום.
 
הודעה נמסרה למשפחות הלוחמים.
 
צה"ל משתתף בצער משפחות הנופלים וימשיך ללוותן ואת משפחות הפצועים.

."צה"ל מתגבר כעת את הכוחות ביהודה ושומרון במספר גדודים. הוטל כתר שכולל בידוק מלא על העיר רמאללה", נמסר מדובר צה"ל תוך הבהרה כי "האירועים האלה יכולים לייצר חקיינות לפיגועים נוספים".

בצה"ל הדגישו כי "אנו ממשיכים בפעילות סיכולית, גם במאמץ ההגנה באזור וגם במאמץ לאתר את המחבלים משני האירועים. הכוח שהותקף בצומת היה במשימה. אנו לא יודעים אם יש קשר בין חוליית הפיגוע בעפרה לפיגוע הזה".

בהודעה שהוציאה הזרוע הצבאית של חמאס נכתב כי "ההתנגדות שלנו תישאר בכל המולדת, ובידינו עוד דברים רבים שיכולים להזיק לאויב. לאויב אסור לחלום על ביטחון, שקט ויציבות בגדה הגיבורה. גחלי הגדה ישרפו את הכובש, והביטחון של הגיבורים יפגע בכובש באופן שהוא לא יכול לצפות. כל הניסיונות לשבור את ההתנגדות ואת נשקה בגדה יסתיימו בכשלון. כל הכבוד לבני עמנו שמקריבים את בניהם בדרכו של האל, וכל הכבוד למכובדים שמגינים על אנשי ההתנגדות, מספקים להם מקלט וכל מה שהם צריכים".

ראובן ראובן מתנדב זק״א מחוז ש״י, אמר: ״מדובר פיגוע קשה ורצחני. קרבנות שנרצחו בדם קר ע״י ירי של מחבלים, כשהגעתי לזירה ראיתי 4 נפגעים עם פציעות ירי. שניים מהם היו במצב אנוש ושניים מהם פונו לבית החולים במצב קשה. לאחר שניסיונות ההחייאה כשלו הצוות הרפואי נאלץ לאשר את מותם של השניים במקום. מתנדבי זק״א מחוז ש״י טיפלו בגופות הנרצחים ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

צפו בוידאו מהזירה:

תגובת מועצת יש"ע לפיגוע בגבעת אסף: זהו פיגוע ירי שני השבוע. יש להרוס את בתי המחבלים ולסגור את כל היציאות מרמאללה בהקדם. בתוך כך, יש לתת תשובה ציונית הולמת ולאשר באופן מיידי את היישוב עפרה ונקודות התיישבות נוספות ביהודה ושומרון. כך נחזיר את ההרתעה ואת הביטחון לאזרחי ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.