הזדהות עם האויב מובילה לרצח הבא / עו"ד דוד דרור

"להגן במסגרת חופש הביטוי, על ביטויי שטנה כלפי המדינה והזדהות עם האויב – זו הזנייה של חופש הביטוי". עו"ד דוד דרור, קורא לשלול אזרחות למזדהים עם האויב ולגרשם:

קמנו לעוד בוקר נורא של שחיטת יהודים מעוטפים בטלית ומעוטרים בתפילין, מי בגרזן ומי בנשק חם הי"ד. מבחינה טקטית- ברור שצריך להגיע לתשתית הנקודתית שתמכה בפיגוע הזה- מי סייע בהסעת המחבלים, מי תצפת, מי היה שותף שקט ולטפל בהם כפי שצריך.

אבל – מבחינה אסטרטגית, אי אפשר להתעלם ולעצום עיניים. יש לנו בעיה גדולה גדולה עם חלק מערביי ישראל. יש פתרון הוא פשוט וצודק. הדרישה הכי בסיסית מאזרח במדינה, כל מדינה, הוא זה שהוא יחפוץ בכך שמדינתו לא תושמד, ושליתר האזרחים לא יאונה רע (אני לא מדבר על פסיכופטים נקודתיים). לכן, מי שממגלה סימני הזדהות עם אויבי המדינה אם בהנפת דגלי אויב, חמאס, פת"ח, דאעש, או בכל דרך אחרת, ולא משנה מי – אזרחותו נשללת לאלתר ולצמיתות, והוא מגורש למחוץ לגבולות המדינה, וכל רכושו מולאם בשלב הראשון, ונמכר לכל המרבה במחיר בשלב השני, אם זה כלכלי, ואם לא – מושמד.

להגן במסגרת חופש הביטוי, על ביטויי שטנה כלפי המדינה והזדהות עם האויב – זו הזנייה של חופש הביטוי. מי שקשה לו, ומרגיש כי לאומיותו חצויה וכו' – צריך לסייע לו עם הקושי ולהעביר אותו מידית לתחומי הרשות תוך שלילת אזרחותו. ואם יהיו 300 או 400 אלף כאלה, אז לפעול בשיטתיות ולגרש את כולם. אי נקיטה בצעדים אלו גם פוגעת היתר ערביי ישראל אשר לא כאלה, ומשויכים אוטומטית לאותו מחנה.

מנגד, ערביי ישראל המגלים סולידריות בסיסית עם המדינה (לא מצפה להנפת דגלים ביום העצמאות), צריך לקבל את מלוא הזכויות שכל אזרח במדינה מקבל והדברים צריכים לא רק להיאמר, אלא גם להתבצע. לתפוס אותם כמעין "גר תושב" עם השינויים המחויבים. שוויון זכויות בהעברת תב"עות, בבניית תשתיות, בתקצוב, בשירותים סוציאליים, במינוי למשרות ציבוריות, וכו'. זו לא שיטת המקל והגזר, אלא צדק בסיסי.

זה מה שאני מצפה מנבחרי הציבור לקדם, מעבר לחוק מע"מ אפס הדבילי וכל שאר השטויות שהם עוסקים בהם כרגע ובדרך כלל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.