הזוג נתניהו מעיד נגד סרנה: "ראש הממשלה נפלט ממכוניתו בכביש 1 בליווי צעקות מאשתו?"

ההצגה הכי טובה בעיר מתנהלת בשעה זו בבית משפט השלום בתל אביב כאשר בני הזוג נתניהו מעידים נגד עיתונאי "ידיעות אחרונות" יגאל סרנה במסגרת תביעת דיבה בגין פוסט משמיץ שכתב סרנה כנגד בני הזוג נתניהו. הצטרפו לשידור החי.

ההצגה הכי טובה בעיר מתנהלת בשעה זו בבית משפט השלום בתל אביב כאשר בני הזוג נתניהו  מעידים נגד עיתונאי "ידיעות אחרונות" יגאל סרנה במסגרת תביעת דיבה בגין פוסט משמיץ שכתב סרנה כנגד בני הזוג נתניהו.

 

 

למי שלא מכיר את פרטי התביעה, תקציר:  בפוסט שכתב סרנה לפני כשנה, הוא טען כי בערב אחד שיירת ראש הממשלה עצרה בכביש 1 באמצע הנסיעה, ונתניהו עצמו הוצא מאחד מכלי הרכב, בגלל ויכוח סוער בינו לבין רעייתו. "כשבלילה נעצרת שיירת ראש הממשלה בכבדה, ארבעה רכבים שחורים ועוד מאבטחים ומגנים ורכבים ונפלט ממנה בחושך אל כביש 1 בצעקות גבר לא צעיר שהוא עילת הכל, כי אישה אחת לא רוצה שיישאר אתה באוטו ושמה ללעג את כל האבטחה ובעצם את כל המדינה. זה חלק מהחיים", כתב סרנה בעמוד הפייסבוק שלו. נתניהו לא נותר חייב והחליט להגיש תביעת דיבה.
עו"ד יוסי כהן, המייצג את בני הזוג נתניהו, שאל את סרנה  "אתה טוען שראש הממשלה נפלט ממכוניתו בכביש 1 בליווי צעקות מאשתו ואחרי זה עמד בכביש לבקש טרמפ". סרנה השיב: "בפוסט שלי אין טרמפ, ראש ממשלה לא מחפש טרמפ".

כהן המשיך ושאל: "למה לא פנית לידיעות אחרונות שיפרסמו את זה?". סרנה ענה: "כי זה סיפור קטן… יש עשרות סיפורים על מכות וצעקות".

כהן ממשיך ומקשה: "סרנה, אין לך עדים שיעידו ממקור ראשון על האירוע הנטען. תאשר ששמעת על הסיפור הזה ששמע ממישהו ושניהם לא רוצים לבוא להעיד".

סרנה משיב: "נכון. שמעתי על זה ופרסמתי את זה למחרת אני חושב, אני יודע להבחין בין שקרנים ללא שקרנים, אני בא עם ניסיון כמו שאתה בא לבית המשפט".

כהן: "אפילו קיבלת את פרס ראש הממשלה"

סרנה: "על שם לוי אשכול". שרה נתניהו צחקקה בתגובה.

כהן: "אתה שומר על חיסיון עיתונאי?"

 

סרנה מדבר בדיון על המקורות שלו: "אני שומר על האנשים האלה ולא חשפתי אותם. לא מוכן לחשוף את שמותיהם כדי להגן עליהם. הערכתי ש-30 אנשים נכחו באירוע. גרעין האמת – הייתה מריבה אחת מני רבות בין בני הזוג, שהייתי מכנה זוג מטורלל". סרנה האשים את נתניהו כי פרסם שקרים בפייסבוק בנוגע לחקירת הדריסה באום אל חיראן.

ראש הממשלה נתניהו עלה  אחר כך לדוכן העדים ותושאל על ידי עורך דינו של סרנה, אביגדור פלדמן. "מה שהגדיש את הסיאה זו העובדה שהוא קבע שהיה פה מקרה שהיה שלא היה ולא נברא", אמר נתניהו. "כל מה שהוא אמר כאן הוא שקר וכזב, כל כך הרבה השמצות מטורללות, מבול של הכפשות מורעלות".

"סיפור על גירושי משיירת ראש הממשלה זה משהו שלא היה ולא נברא", הבהיר נתניהו. "אלה דברים קשים ביותר. אין ויכוח שהיה פה שקר גס, המצאה מוחלטת. כל אחד שמבין משהו לגבי שיירות אבטחה מבין מלכתחילה את האבסורד. המאבטחים הולכים איתי לכל מקום, אני אפילו לא רוצה לפרט. הוא כתב 'מעשה שהיה', זה מה שהביא אותי להגיש את התביעה".

כשעו"ד פלדמן הקריא לו תיאורים שסרנה כתב על שנות שלטונו נתניהו צחקק. "לייחס את זה אליי? כל מה שאתה אומר כאן אלה דברים איומים, רעילים ומכפישים. עדיין יכולים אנשים כמוך לומר. אתה יכול להתווכח אם זה בגבול הביקורת המורעלת, אבל כאן הוא בא ואמר שהיה מקרה של גירוש משיירת ראש הממשלה שלא היה ולא נברא. להכפיש עם סיפור שמציגים כעובדה? זו חציית הגבול".

ראש הממשלה המשיך ותקף כי "אם הייתי צריך לתבוע את מר סרנה על כל הכפשה שלו, הייתי מבלה את כל זמני בבית המשפט. לראש ממשלה יש עוד כמה דברים לעשות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.