הזוועה נמשכת: דאע"ש ערף את ראשו של השבוי האמריקאי פיטר קאסיג(וידאו)

ההוצאה להורג עצמה אינה מוצגת בסרטון ■ לפנות בוקר דווח כי המוציא להורג, ג'ון הג'יהאדיסט, נפצע בתקיפה אמריקנית ■ ייתכן שפרסום הסרטון נועד להוכיח כי הוא עדיין בחיים

ארגון המדינה האיסלאמית (דאע"ש) פרסם סרטון חדש, בו מוצג ראשו הכרות של האמריקני השבוי פיטר קאסיג בן ה-26. לא ידוע מתי צולם הסרטון.

זהו השבוי המערבי החמישי שהארגון מוציא להורג. בניגוד לסרטונים הקודמים שפרסם הארגון, הפעם ההוצאה להורג עצמה אינה נראית בסרטון. כמו כן, בסרטון לא מוצג הפעם קורבן חדש שהארגון מאיים לרצוח, אם לא ייענו דרישותיו.
עם זאת, המוציא להורג לובש השחורים, המוכר כ"ג'ון הג'יהאדיסט", נראה בסרטון רוצח שבויים אחרים ככל הנראה חיילים של צבא אסד. לפנות בוקר דווח כי "ג'ון" נפצע בתקיפה אמריקנית, וייתכן שפרסום הסרטון נועד להוכיח כי הוא עדיין בחיים.

ארגון "המדינה האיסלאמית" איים להוציא להורג את קאסיג בתחילת חודש אוקטובר, בסרטון שבו תועדה רציחתו של נהג המונית הבריטי אלן האנינג. קאסיג נפל בשבי הארגון ב-1 באוקטובר 2013, בזמן שהיה בסוריה כדי להגיש סיוע לפליטי מלחמת האזרחים.

במהלך השבי, הצעיר האמריקני התאסלם מרצונו ושינה את שמו לפיטר עבדול-רחמאן. בחודש יוני העביר קאסיג מכתב מצמרר להוריו, ובו כתב כי הוא מפחד למות. לדבריו, הוא "נמלא עצב כשהוא חושב על הסבל שחטיפתו מסבה למשפחתו".
במכתב, הכין קאסיג את הוריו, אד ופולה, לאפשרות כי ימות בקרוב. וכך כתב למשפחתו, המתגוררת באינדיאנה: "בוודאי שאני מפחד למות, אבל החלק הקשה יותר הוא לא לדעת, לתהות, לקוות או לשאול האם כדאי לי בכלל לקוות".

שוב אותן המראות. בוידאו: סרטון עריפת הראש הקודם שפורסם
[alooma ref="eaa3049b06171d1dee9161647d40bed1.avi" src="1" autoplay="1" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.