הזכות הגדולה להמשיך לחנך דורות ישרים ויראי ה'

הזכות שבשליחות! ערב מיוחד בנושא 'חינוך ילדים' נערך השבוע לאמהות "זה לזה". תיעוד

מאות אמהות "זה לזה", המעצים ותומך ביתומים ואלמנות, השתתפו השבוע בערב מיוחד בנושא חינוך ילדים. לערב שנערך סביב שולחנות ערוכים חגיגית, הוזמנו אמהות לילדים במוסדות החינוך, המעוניינות לרכוש עצה ותבונה בנושא חשוב זה.

unnamed

את האירוע פתח הרב שרגא שלכטר שליט"א אשר דיבר על "האם והאמון". תפקיד האם בבניית האמון אצל ילדיה וההצלחה החינוכית התלויה בכך. אחריו נשא דברים הרב יהושע פינק שליט"א אשר הרחיב על הזכות שבשליחות, תוך שהוא מרגש את הנשים ומחזק בהן את ההרגשה הנפלאה- הזכות להיות שליחות נאמנות.

unnamed (1)

בתכנית האמנותית של הערב נהנו הנשים מ"חינוך וחיוך", תכנית משעשעת של הנחיית הורים, אשר הפיחה בהן שמחה וחייכה אותן.

וכמיטב המסורת לא ויתרו ב"זה לזה" גם על הצד הקולינרי. האורחות הרבות נהנו מארוחת ערב חלבית ומשובחת, פטיפורים מיוחדים וסידורי פירות עשירים, כשאת זמנן מנעימים צלילי "צלילים מצילים", מוזיקה מושקעת וענוגה, אשר הוסיפו לאווירה המחבקת ולתחושת היחד שרחפה מעל כולן.

unnamed (2)

את הערב המיוחד חתמה הרבנית רוטנברג, "האמא" של האלמנות, בנשאה מילים חמות ומעודדות, שלאחריהן יצאו כולן בשירה ובמחול, בהודיה לה' על הזכות הגדולה להמשיך לחנך דורות ישרים ויראי ה', על אף הקשיים וההתמודדויות.

unnamed (3)

"בית זה לזה" הממוקם בלב בני ברק, משמש כבית ומשפחה לאלמנות. הנשים, אשר חרב עליהן עולמן מוצאות ב"בית זה לזה" אוזן קשבת ופינה חמה, מקום בו הן יכולות להירגע מהתמודדויות היומיום, ליהנות מהפוגה קלה ולאגור כוח להמשך הדרך.

גולת הכותרת ב"בית זה לזה", היא הפעילות הענפה לה זוכות הנשים. הרצאות מעצימות נערכות לצד קורסים מגוונים, המובילים לעצמאות כלכלית. מסיבות ראש חודש מושקעות, ימי פינוק מיוחדים ועוד שלל תכניות ופעילויות, מרימות את חברות "זה לזה", טפח מעל הצער בו הן שרויות, משמחות אותן ונוטעות בהן עוצמות ותקווה.

unnamed (5) unnamed (4)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.