בליווי הזמר החרדי: הזמרת הערבייה המפורסמת – התגיירה

בליווי צמוד של החזן והזמר החרדי דודו דרעי: הזמרת הערבייה המצליחה נסרין קדרי, השלימה את תהליך הגיור, והפכה ל"ברכה קדרי"

הזמרת הערבייה המצליחה נסרין קדרי, סיימה בימים אלה תהליך גיור מפרך בכותל המערבי, והחל מהיום יקראו לה "ברכה קדרי". כך מדווח הבוקר צחי קומה ב'ידיעות אחרונות'.

לפני שנה נפרדה קדרי, ערבייה אז, מבן זוגה היהודי, רגע לפני שנישאו בנישואי התבוללות, זאת אחרי 13 שנים ותהליך גיור שהופסק באמצע.

השבוע, בדיוק ביום הולדתה ה־32 סיימה הזמרת נסרין קדרי את תהליך הגיור מפרך, שבסופו חשפה כי מעתה היא מחליפה את שמה הפרטי לברכה.

קדרי ציינה בסופ"ש את הגיור המרגש בטקס בכותל המערבי וארוחה חגיגית במסעדת "בין הקשתות", עם החזן והזמר החרדי דודו דרעי, שהוביל את תהליך הגיור, ואשתו.

קדרי,  לפי 'ידיעות', נולדה למשפחה ערבית מוסלמית וגדלה בחיפה. היא התחילה להופיע בגיל 17, בשנת 2012 זכתה במקום הראשון בתוכנית "אייל גולן קורא לך", ומאז הוציאה שירים ואלבומים, שיחקה בתיאטרון, הופיעה בארה"ב, והשתתפה בתכנית טלויזיה רבות.

לפני כשנה התארסה קדרי לבן זוגה היהודי אביעזר בן מוחה במהלך חופשה בבולגריה, בתהליך עליו יהודים דתיים רבים העבירו ביקורת בשל נישואי ההתבוללות הצפויים. קדרי כבר החלה בעבר תהליך גיור, אך הפסיקה אותו, ובמקביל, חודשיים אחרי שהכריזו על אירוסיהם, החליטו השניים להיפרד.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נסרין קדרי

  אין על הזמרת הזאת פשוט תותחית
  😚😚😚😚😚

  יונתן |
  הגב
 2. הזמרת נסרין שהתגיירה

  תגידו מה אתם סתומים? תעריכו אותה זה לא פשוט לעשות כזה צעד הזוי בתוך כל השנאה אצל הערבים כלפי היהודים והיא התגברה והתגיירה כל הכבוד לה!!!! וכן היא יהודיה למהדרין!! עדיף אותה מאשר את כל הצבועים שעאלק חרדים ושומרים מצוות.(אני לא מכלילה אף אחד וכולם מבינים למה התכוונתי)

  מוריה |
  הגב
 3. דודו דרעי אריה דרעי מה אתם מתעסקים כל הזמן עם קאקא? מה אכפת לך ממנה לעזזאל רודף נשים הא?

  מה זה אתה רב?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. 'יהודיה למהדרין'??? השתגעתם???

  מלבד שהתפרסם שגיורה אינו מוכר ע"י הרבנות ולא היה קבלת עול שמים ועול מצוות, מה נראה לכם? זמרת פרוצה יכולה להיקרא 'למהדרין'???

  שלום |
  הגב