הזמר איציק דדיה מתגייס ומוציא שיר חדש: "שוויון בנטל" • הלחן: של יוסי גרין • האזינו

הזמר החרדי הצעיר איציק דדיה, מתייחס למה שקורה בימים האחרונים בין החרדים לצה"ל, ומשחרר שיר חדש בנושא בשם "שיוויון בנטל", בדיוק ביום בו הוא עצמו התגייס לצה"ל, השבוע.

סוגיית השיוויון בנטל עומדת על הפרק היום יותר מתמיד וכנראה שייקח זמן עד שהיא תוכרע סופית לכאן או לכאן, אבל את הזמר איציק דדיה זה כבר לא מעניין, וביום חמישי האחרון הוא התייצב אחר כבוד בבקו"ם והביע את דעתו בצורה נחרצת, כי הוא מאמין שעל הלומדים להישאר בישיבות, אך אלה שאינם לומדים – מקומם בצבא.

"אני רוצה להראות שגם החרדים מתגייסים", אמר דדיה בבוקר גיוסו שתועד עבור כתבה בחדשות ערוץ 2. "מי שיושב ולומד, צריך להמשיך ללמוד. אבל מי שלא לומד, כמוני שאני זמר, אני חושב שכן צריך להתגייס ולתת את השירות שלו למדינה".

דדיה, שמאחוריו שני אלבומים ובימים אלה הוא עובד על אלבום נוסף, התגייס ללהקת הרבנות הצבאית במסגרתה ינדוד בין בסיסי צה"ל ברחבי הארץ וישמח חיילים, חרדים ושאינם.

עם גיוסו הוא משחרר שיר חדש בשם "שיוויון בנטל" שמדבר בעד עצמו היטב ובעיקר מקרב לבבות באומרו – יש לחימה פיזית בשטח ויש לחימה רוחנית. כולם שווים וכולם תורמים בדרכם הם.

את השיר כתב מנהלו האישי של דדיה, דוד פדידה, ללחן של יוסי גרין והפקה מוזיקלית משותפת של אלי קליין ואיצי ברי.

האזינו לשיר החדש:

צילום: פייסבוק

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צביעוווווווות זה מה שיש לי להגיד חילול ה' אתה עושה את הכל כדי למצוא חן גם בעיני החילונים? לזה אתה קורא שרות עלאקק אם אתה באמת רוצה לתרום למדינה אז תתגייס בתור לוחם לא בתור זמרר ואם לא עדיף שתשב ותלמד ואל תעשה פוזות..!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. וואי, איציק בהצלחה רבה בצה"ל! אתה ממש מיוחד! תישאר מי שאתה ואל תשנה את הדעות הרוחניות שלך תישאר בדרך המלך ,כי אתה בן של מלך!!!!

  תומכת בך! |
  הגב
 3. חזק מאוד— סוף סוף עשיה ותגובות לענין מול האויב הלפידי.
  צריך להרבות אפקטים כאלה. המלחמה היא הסברה הסברה. ממש כמו שמזוזות נמצאות בכל בית אפילו שמאלני צריך בהתאם לזה להסביר באותו משקל שגיוס בני ישיבות זה אסון לכולם
  גפני אתה יכול לקרע כל בגדיך בכנסת אתה גימלניק גימיקניק

  אלא מה? |
  הגב