הזמר יובל בנאי: "עכשיו זה טרנד, כולם חוזרים בתשובה"

ערב ראש השנה: הזמר יובל בנאי מתחזק ומדבר על משיח והקרבה לדת. בראיון לענת יתח ב'ידיעות העמק והגליל' אמר בנאי:"אני מקפיד על קידוש בליל שבת ובשנים האחרונות גם לא מופיע בשבת"

ערב ראש השנה: הזמר יובל בנאי מתחזק ומדבר על משיח והקרבה לדת. בראיון לענת יתח ב'ידיעות העמק והגליל' אמר בנאי:"אני מקפיד על קידוש בליל שבת ובשנים האחרונות גם לא מופיע בשבת".

בתשובה לשאלה אם הוא מתקרב לדת, הוא מדגיש שיש לו כבוד למסורת היהודית, אבל שאנשים מבלבלים בינו לבין בני הדודים שלו, אהוד ומאיר. בנאי: "גדלתי בבית מסורתי, אני מקפיד על קידוש בליל שבת ובשנים האחרונות גם לא מופיע בשבת. משינה נחה בשבת, זה טוב לכולם.

"מנגד, יש ערכים ביהדות שהייתי שמח אם כולנו היינו מאמצים, כמו למשל 'ואהבת לרעך כמוך', או 'ואהבת את הגר'. אלה בעיניי הערכים החשובים של היהדות. זה שאתה שם כיפה על הראש, זה לא מה שהופך אותך לשליח האלוהים עלי אדמות. עכשיו זה טרנד, כולם מתחזקים, כולם חוזרים בתשובה, אבל אופס, המשיח לא בא.

"אז מה? אולי בכל זאת משהו לא ממש בסדר אצלנו? המדינה שלנו מחולקת להרבה תרבויות ולאלף דעות, ולא קל למצוא את מה שמחבר, אבל זה מה שצריך להיות. אנחנו מספיק חזקים להתגבר על כל הקונפליקטים שמפרידים בינינו, כדי שנוכל ליצור חברה טובה יותר, שוויונית יותר". מאר בנאי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.