הזמר שלומי גרטנר הופיע למען ילדים חולי סרטן – במסגרת הרחבת הפעילות של 'לב מלכה'

 

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "הנהלת הארגון קיבלה החלטה להגדיל בעשרות אחוזים את מספר המשתתפים במחנות הנופש ולאפשר לילדים חולים שחלו באחרונה ובני משפחותיהם להצטרף ללא עלות "

"בימים אלו ארגון 'לב מלכה' המטפל בחולי סרטן מציין עשרים וחמש שנים להקמתו" אומר הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה', "לפני כעשרים וחמש שנים החלטנו להקים את הארגון לעילוי נשמת הגב' מלכה פרקש ז"ל".

בין יתר הפעילויות שהארגון יזם מיד עם הקמתו, התרמות דם המוניות, מחנות נופש לילדים חולים ובני משפחותיהם על מנת להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, לונה פארק ועוד. כמו כן, הנהלת הארגון הקימה את מערך ההסעות לבתי חולים, הדבר נבע בעקבות עשרות פניות מבני משפחות החולים, אשר נזקקו לקחת את יקיריהם לבדיקות בבתי החולים כשהם מרותקים לכיסאות גלגלים או למיטת חוליים ללא יכולת לקום, ולא היו ברשותן את אותם מאות שקלים בודדים עבור העברת החולה באמבולנס פרטי.

בשנים האחרונות מבצעים האמבולנסים של ארגון "לב מלכה" מידי יום ביומו עשרות נסיעות לבתי חולים, עם נהגים שעברו הכשרה לתפקיד ומשתדלים לתת שירות לכל נוסע בסבר פנים יפות. יודגש כי צי האמבולנסים של ארגון "לב מלכה" –מאובזר ומצויד עפ"י התקן של משרד הבריאות לרכב ביטחון, הכולל מיטה, חמצן, מוניטור ומעלונים מיוחדים להרמת כסאות גלגלים. בחודשים האחרונים, שדרגו בארגון את כל מערך הסעת חולים וקשישים לבתי חולים בעלות של עשרות אלפי שקלים, בין היתר פותחה תוכנה חדשה, אשר באמצעותה ניתן יהיה להעניק שירות נרחב יותר לציבור הנזקק לשירותי האמבולנסים.

בישיבה שנערכה באחרונה בהנהלת הארגון הוחלט להרחיב את מגוון הפעילויות בארגון ובפרט לטובת הילדים החולים ובני משפחותיהם, בהם, הוספת מספר מחנות נופש בשנה. כמו כן, הנהלת הארגון קיבלה החלטה עקרונית להגדיל בעשרות אחוזים את מספר המשתתפים במחנות הנופש ולאפשר לילדים חולים שחלו באחרונה ובני משפחותיהם להצטרף למחנות הנופש, וזאת למרות ההוצאות הגדולות שכרוכות בדבר. בהנהלת הארגון מציינים כי ניתן להירשם למחנות הנופש שהינם כידוע ללא תשלום במשרדי הארגון- 02-5376666.

גרטנר לב מלכה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.