הזקן שהצית: "לא רציתי לפגוע בה"

ניצול השואה ששרף למוות את עובדת קופת החולים סיפר לחוקרים כי לא התכוון לפגוע באיש. { אסון בחולון}

ניצול השואה ששרף למוות את עובדת קופת החולים סיפר לחוקרים כי לא התכוון לפגוע באיש.

"הקשיש שסובל מבעיות נפשיות טוען כי לא הייתה לו כל כוונה לפגוע באנשי הצוות הרפואי, וכי לא שפך חומר דליק על האחות", טוענת עורכת הדין המייצגת אותו מטעם הסנגוריה הציבורית"לטענתו הוא רק רצה לפגוע ברכוש כדי לזעוק על הסבל שנגרם לו ולקבל סיוע מהרשויות", הוסיפה עורכת הדין של הקשיש.

ואילו שכניה של  טובה קררו, האחות בת ה-55 מחולון שנשרפה למוות, קיבלו בהלם את הידיעה על מותה. המכרים מספרים על אחות טובה ונעימה, שקיבלה את פניהם מדי יום במרפאה, ומזועזעים מהרצח הנורא.

חניתה רונן, שכנתה של קררו סיפרה לחדשות 2 Online כי "היא הייתה אישה מקסימה שתמיד הייתה עם חיוך על הפנים תמיד דורשת בשלום כולם". רונן הוסיפה כי "טובה הייתה נחמדה מאוד, חייכנית ועדינה שתמיד שואלת לשלום כולם ותמיד מזמינה לשתות איתה קפה".

"היא הייתה חברותית ואוהבת אדם", תיארה  שכנתה של קררו. "בכל שישי הייתה יוצאת עם סירים ונוסעת למשפחה לארוחת שבת. אין לי דבר רע לומר עליה. אני מזועזעת, רק בן אדם ללא לב יהיה אדיש למה שקרה. מהבוקר כששמעתי על מה שקרה הייתה לי מועקה בלב. הייתה לי הרגשה שזאת היא והתפללתי שלא, אבל לצערי זה פגע באישה המדהימה הזאת. אני לא מפסיקה לחשוב עליה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.