החב"דניקים חזרו הביתה: עלייה דרמטית ליהדות התורה בחב"ד

עם תום ספירת הקולות בריכוזי חסידי חב"ד ברחבי הארץ, התברר כי נרשם ניצחון גדול ל'יהדות התורה' שבא לידי ביטוי בהצבעה בשיעורים ניכרים עד כדי הכפלת כח התמיכה החב"דית ברשימת 'יהדות התורה' לעומת הבחירות הקודמות

עם תום ספירת הקולות בריכוזי חסידי חב"ד ברחבי הארץ, התברר כי נרשם ניצחון גדול ל'יהדות התורה' שבא לידי ביטוי בהצבעה בשיעורים ניכרים עד כדי הכפלת כח התמיכה החב"דית ברשימת 'יהדות התורה' לעומת הבחירות הקודמות.

התוצאה המרשימה הושגה הודות לתמיכת רבני ומשפיעי חב"ד שנענו לקריאת סגן השר הרב מאיר פרוש וקראו לחסידי חב"ד לציית להוראת הרבי לטובת "הרשימה חרדית ביותר".

כך בבחירות תשע"ה זכתה 'יהדות התורה' בכפר חב"ד ב-204 קולות ואילו בבחירות הנוכחיות הכפילה את כוחה וזכתה ב-562 קולות.

בקרית מלאכי זכתה 'יהדות התורה' במאות רבות של קולות כאשר בבחירות הקודמות זכתה בעשרות בודדות. כך גם בקהילת חב"ד בלוד נרשמה תמיכה של כ-150 קולות לעומת קולות בודדים בבחירות הקודמות. לצד אלו נוספו עוד ריכוזים של חסידי חב"ד בנקודות רבות ברחבי הארץ: צפת, מגדל העמק, ביתר עילית, שבהם היתה הפעם תמיכה גוברת וגורפת ביהדות התורה.

בסך הכל נוספו ליהדות התורה עוד אלפי קולות כתוצאה מפעילות ממוקדת זו שנשאה פירות מובהקים ומוחשיים לעין כל.

במטה חב"ד של יהדות התורה מסכמים בסיפוק רב את הפעילות הרבה של המטה בתקופה האחרונה ומודים לכל המסייעים הרבים.

סגן השר הרב פרוש הקדיש לכך דברים מיוחדים בנאום הניצחון באומרו: "בריכוזים החב"דיים ובכפר חב"ד עלינו פי שלושה ממה שהיינו בבחירות הקודמות. בכפר חב"ד, לשם המחשה, קיבלנו  563 קולות מול 204 קולות בבחירות הקודמות. אך לא רק שם. מדובר בתוספת של אלפי קולות של חסידי חב"ד ברחבי הארץ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.