החברונר שהפך לגביר • בקליינע

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר • מה עשתה כוכבת 'שטיסל' במאה שערים? יום הולדת 50 לאריה זיסמן • הסלפי של מוט'קה בלוי וישי לפידות • פינת הנדל"ן: ראש העיר החרדי השקיע הון עתק ונפל בפח • החברונר שהפך לגביר • קליגר מתקין פלורסנט • ועוד ועוד {ברנז'ה}

 

שמועות, הנפצות ודיונים אין סופיים בקבוצות הווטסאפ על גורל המחלוקת בציבור הליטאי, נקטעו בבת אחת על ידי 'איגוד בוגרי ישיבת גרודנא' שהפגיזו את תייבת המייל של בקליינע והקולגות במבול עידכונים ממסע הלוויתו של ראש ישיבת גרודנא שהלך לעולמו לאחר יסורים רבים.

ב'הפלס'  הקדישו לראש הישיבה עמוד שער, ביתד התמקדו בחרם (לא על הפלס) האירופאי, ואיזכור מכובד בשמאלית, בקליינע משער לעצמו כי נתי גרוסמן היה מפרגן יותר.

אם ביתד עסקנין, במערכת עיתון יתד נאמן חגגו השבוע מסיבת יום הולדת 50 לעורך והכתב המדיני אריה זיסמן. גיסו מנהל תיקי לקוחות אריק אליוביץ כובד בהגשת העוגה המרשימה לחתן השמחה. מוטי סגל היה הראשון לצייץ לכם.

כל המי ומי ומי בברנז'ה הגיעה אתמול לחתונת בנו של חיים ולדר, שהתקיימה ברוב פאר והדר, בכירי הדגל הצטלמו לצידו של כוכב להקת 'אוף שימחעס' ישי לפידות, יו"ר משמרת הקודש  קינח ללסלפי היסטורי.

בחתונה השתתפו, בין היתר, ראש עיריית ב״ב חנוך זייברט, סגנו מנחם שפירא ועסקני ׳דגל׳ המבטיחים שלומי פולק ואליהו ארנד.בחתונה, שוחחו בין היתר על המעברים הדרמטיים בין תחנות הרוח, השמועות החלו לרוץ על כך שאבי מימרן ינטוש את תחנת הרדיו לצורכי הקמת 'בתי מרן' (פרויקט שאבי בן ישראל נטל על כתפיו), מה שבטוח, מימרן לא מסתפק במשכורת המכובדת שמתוגמל מרדיו 'קול חי' ופועל עמוק בעסקי יבוא של מוצרים ייחודים מסין.

איש התקשורת מוטי לביא ממשיך לשדר כרגיל ברדיו 'קול ברמה' עד לסוף החודש, הטאלנט החדש של קול חי  שחזר מחופשה באיטליה נתקל השבוע בעשרות קבצנים בשכונת רמות שוהשיטו את ידם לקבלת צדקה, השמועה על הגביר החדש של העיירה עשתה את שלה, בקליינע מברך את הבוס לשעבר שתהיה משכורתו שלימה (נטו) מן השמיים .

 

השחקנית נטע רסקין כוכבת הסדרה 'שטיסל' הסתובבה בשבת האחרונה בשכונת מאה שערים. עוברים ושבים שזהו אותה שאלו לפשר ביקורה בשכונה, והלה השיבה כי הגיעה לראות שבת מקרוב. מסתברר שרסקין קפצה גם לבתי כנסת בשכונה והתארחה במלון הסוויטות 'הקומה 21' במרכז העיר.

 חדשות מספרא:  דורון ג'מצ'י מלך הסלים של כל הזמנים הצטלם יחד עם צמד שחקני הנשמה של כיכר ספרא מאיר תורג'מן ויוסי דייטש.
\

חבר מועצת העיר ירושלים אשר מישאלי החליט השבוע כצעד של מחווה לערוך סיור בכיכר ספרא לחבר מועצת העיר ירושלים שנכנס פיני עזרא. שליח ב'קלינע' הצליח לתעד אותם יחד במחלקת הארנונה.
\

העיתונאית הידועה מלי אברהם החליטה להשתדרג ופתחה משרד חדש במורדות בית וגן בירושלים תחת השם 'יער ושות' המעניק שירותי כתיבה מתקדמים מכל הסוגים: כתיבה עיתונאית, כתבות מגזיניות, טורים ותכנים לאתרי אינטרנט. שאפו..אנחנו מברכים. אם את חושבת שאת מתאימה להיות מזכירה, את מוזמנת לפנות למשרד הפרסום גל אורן. בימים אלו מחפשים מזכירה.

למי הקרדיט?,חבר הכנסת בצלאל סמטוריץ, פרסם בטוויטר תמונה של יו"ר ועדת הכספים משה גפני נוסע כטרמפיסט ברכבו. גפני נראה די מבואס ולא רק מהדיונים שמתנהלים בעצלתיים. "הרגע אספתי את גפני שנתקע עם פנצ'ר באוטו בדרך לדיונים בוועדת הכספים. ב"ה יהיה תקציב". הבטיח .
\
לא חלפו כמה דקות והדובר המסור ירח טוקר מפרסם תמונה כשהוא פוצח על מלאכת תיקון הפנצ'ר, (בוא לא נתבלבל) "אספתי את הרב גפני. ירח חילץ את הרכב… אז בעצם שוב ראינו כאן שת"פ מדהים בין הבית יהודי לחרדים"… הבהיר סמטוריץ לעוקבים המודאגים.
\

כי הייתי זוללה: לאחרונה דוברו של גפני נוהג לפרסם מידי שישי בטוויטר את רשימת הקניות שעורך לכבוד השבת . "רוגלך חמים (לילדיםם…) בשלושה טעמים (שוקולד, קינמון, וניל) וסלט צ׳ולמדה. .ירח מוקיר שבת…

 מבזק לידות:  מלבד 'היולדת' של יחידת המסתערבים בחברון, בקליינע מאחל  מזל טוב לשמואל דריי ורעייתו לרגל הולדת הבן, "נולד לנו בן מתוק  אין אושר גדול מזה בעולם"!, כתב הצלם.

ברכת מזל טוב לחיים אשר ברגמן סופר עיתון המודיע לרגל הולדת הנין.

מזל טוב לבעל מנגן איציק פילמר, לרגל אירוסו בשעה טובה ומוצלחת, בקליינע מאחל מזל טוב לאחיו וכוכב התקשורת החרדית בעריש פיעלמר.

ברכת תנחומים 

הרב בנימין אפוליון ז"ל מבני ברק, המוכר לרבים כאביה של יוכי מ'המירוץ למיליון' התמוטט ונפטר באופן פתאומי.

פינת הנדל"ן: בקליינע פגש הבוקר בקלויז של חסידות ירוסלעב בברכפלד את צמד המתווכים, דוד מסילבר נכסים, וישראל לנדמן מ'הקהילות', שעוסקים בעסקי נדל"ן בעיקר באיזור הדרום. הדיון בין השניים על ירידת מחירי הדירות הלך והתלהט, וגלש מאוחר יותר לסדרת גילויים על הנעשה בשוק הנדל"ן.

גורמים יודעי דבר שהצטרפו לשיחה המרתקת סיפרו כי ראש עיר חרדי וחבירו לעירייה השקיעו את מיטב כספם בפרויקט שנבנה סמוך לגדר ההפרדה במודיעין עילית, הפרויקט עצמו נתקע עד עצם היום הזה בשל עיכובים במתן אישורים.ואיפה הבולדוזר כשצריך אותו?…

אם בנדל"ן עסקנין, עתונאי בכיר באחד מן האתרים הגדולים בישראל עובד בימים אלו על ידיעה לפיה האיש ברחוב בלפור רכש מספר עסקים בבאר שבע.

עוד קצת נדל"ן, בחור מישיבת חברון גבעת מרדכי הפך בתוך שנה וחצי לגביר של הישיבה, לאחר שהצליח להחתים עשרות בתי אב על תכנית תמ"א 38, בקליינע שוקל להסב מקצוע.

איזה ברכה עושים כשמחליפים פעם ראשונה בחיים פלורסנט? חיים קליגר עלה על סולם והתקין פלורסנט, ולא שכח להודות לרעייה יעל נבון על העידוד והעזרה!.
הכתב הפוליטי אבי שיף , היועץ האסטרטגי ארי גלהר, ויוסי בן עטר אזרו אומץ ועלו לשבת חיי שרה בחברון, החברים היו עדים לתקרית הירי והסתגרו במשך דקות ארוכות בתוך מערת המכפלה.

צרות במשפחה:  שמעון בריטקופף התלונן השבוע בטוויטר כי כל יום, עשרות אנשים נאלצים לחכות שעה, בזמן קריטי ביציאה מהחניון, כי ועד בנק ישראל דרש להחתים כרטיס רק ביציאה מהחניון. אפרופו שימען, השמועות לא פסחו על הכתב הפוליטי של משפחה שכביכול יעבור לדברר את שר הדתות והמקואוות. תשכחו מזה.

דב אייכלר הבן של.. ועורך בקוקר, נצפה השבוע סועד במסעדה החלבית 'ריקוטה' שבהר חוצבים ,בקליינע, במקרה (או שלא במקרה) תיעד את הנסיך לבית אייכלר שמשמש גם כמתנדב 'איחוד הצלה'. לא חלפו שניות ואייכלר ג'וניור חצה ברמזור אדום, הפעיל את הסירנות ודהר כל הדרך לעזרת תורה (פגיעת ראש)

הזמר מוטי שטיינמץ הגיע הבוקר להתברך אצל מרן הגר"ח קנייבסקי ואף כובד בחיקה בברית לנכדו של סגן ראש עיירית בני ברק אברהם רובינשטיין.
>

לסיום: בקליינע האזין בקשב רב לתכנית 'המנצח' של המעבד המוביל בישראל יואלי דיקמן ברדיו 'קול חי', באולפן ישבו ישי לפידות וחים ולדר וחלקו זה לזה מחמאות על המילים ללהיטים, "כשאח נגד אח, המנצח תמיד מפסיד", בית חולים הוא לא מקום מתאים לילדים", כך למשל לעגו השניים על הטקסטים הרדודים שפשו לאחרונה במחננו כמו,"עם ישראל לא מפחד" או יש תקווה אם נשיר כולם ביחד".

שבת שלום.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.