החגיגה החולנית • תיעוד מקרוב: מנופפים בנשק, מציתים ודוקרים(וידאו)

החתונה והסערה: חתונת 'הימין הקיצוני' שנערכה השבוע כינסה תחת גג אחד רבים מאלו שמכונים "נוער הגבעות", ואפשרה באופן יוצא דופן הצצה לתקשורת לאורחות חייהם ומטרותיה. במהדורה המרכזית ב'ערוץ 2' נחשף תיעוד חדש שמספק הצצה מפורטת מקרוב לחגיגה המעוותת שבה לקחו חלק כמה עשרות קיצונים. בתיעוד נראים החוגגים – בהם גם קטינים בני פחות מ-14 – מניפים סכינים, כלי נשק ומה שנראה כמו בקבוקי תבערה. צפו

החתונה והסערה: חתונת 'הימין הקיצוני' שנערכה השבוע כינסה תחת גג אחד רבים מאלו שמכונים "נוער הגבעות", ואפשרה באופן יוצא דופן הצצה לתקשורת לאורחות חייהם ומטרותיה.

בתיעוד מיוחד שנחשף אמש ב'ערוץ 10' על ידי העיתונאי רועי שרון נראים ריקודים עם רובים צה"ליים, אקדחים, סכינים ובקבוק תבערה. בשיא ננעצה סכין בתמונתו של הפעוט שנשרף למוות.

במהדורה המרכזית ב'ערוץ 2' נחשף תיעוד חדש שמספק הצצה מפורטת מקרוב לחגיגה המעוותת שבה לקחו חלק כמה עשרות קיצונים. בתיעוד נראים החוגגים – בהם גם קטינים בני פחות מ-14 – מניפים סכינים, כלי נשק ומה שנראה כמו בקבוקי תבערה.

אחד מהם אף מצית את תמונתו של הפעוט עלי דוואבשה, שנרצח יחד עם שני הוריו לאחר שבקבוק תבערה הושלך לתוך ביתם בכפר דומא. בין הדמויות המוכרות שנצפו בחתונה גם בנצי גופשטיין שעומד בראש ארגון להב"ה.

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון הציג את הסרטון הזה ואמר כי זו הוכחה לכך שמדובר בקבוצה קיצונית ואין סיבה לגבות אותה במאבקה מול התנהלות השב"כ בחקירות – להיפך.

על פי הדיווח ב'ערוץ 2' תיעוד החתונה הגיע לידי מערכת הביטחון כבר לפני כשבועיים, אך החקירה עלתה מדרגה אתמול לאחר שהפרקליטות אישרה למשטרה לחקור גם חשד להסתה לאלימות. כל מי שתועד כשהוא מחזיק את תמונת דוואבשה או כלי נשק ייחקר בחשד להסתה לאלימות וחלקם אף בהחזקת נשק ללא רישיון.

כמו כן ייחקרו אורחים נוספים בחתונה, חלקם מוכרים למערכת הביטחון, בחשד שהפרו צווי הרחקה, מעצרי בית או צווי הגבלה ליליים וכן בחשד שנאסר עליהם להיפגש עם נוכחים אחרים באירוע, המזוהים כחברים בהתארגנות לא חוקית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.