החדשות החמות של השבוע • בקליינע

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר • הג'וב החדש של הש"סניקיות • מה עשה יו"ר קבוצת אי.די.בי בקבר רחל? העוקבים החדשים מג'בל מוכבר • השחקן המפורסם הגיע לבני ברק • מדוע התעכב הזלוטשובר בבית הכנסת {ברנז'ה}

שבוע חורפי וסוער לא מנע מהעסקונה החרדית שהתכרבלה עמוק מתחת לשמיכת הפוך לצאת מהבית החמים ולעלות לקברו של המנהיג הרוחני של תנועת דגל התורה מרן הרב שך, להתרפק בזיכרונות על הרבי המרקד, ולהתרגש משובו המפתיע של הרב פינטו לישראל.

גם בקליינע נצר לנשר הגדול, נדרש להכין עבודת שורשים על המנהיג הדגול – כחלק ממורשת הרב שך הנלמדת בבתי הספר החרדים. המפליא הוא שכל אחד מנסה לנכס את מרן הרב שך לצד שלו, עורך הפלס נתי גרוסמן, התייצב עם שחר והשתטח על ציונו, ואילו מנגד, מנחם שפירא הפגין נוכחות.

גרוסמן וארא שפירא וארא

 

השבוע התקיימה ישיבת עבודה ראשונה בחינוך העצמאי, האחדות חזרה, ליזרזון נואם לצידו יושבים סורוצקין ושוורץ, בוימל נעדר.

ליז

איזה  שבוע סוער היה לנו בטוויטר, זה התחיל עם העקיצות ההדדיות על מבול העוקבים מג'בל מוכבר אחר צייצן בכיר, תשאלו את אוהד חמו הוא כנראה לבטח מכיר יותר מכל את שמות העוקבים של אותו עיתונאי. הדובר משה גלסנר מקנא וביקש לפתוח קבוצת רכישה בכדי שיהיה לו הכסף הדרוש, עם הקפאה כמו בביתר רק סיפוח של העיר בהרי יהודה לנגב והגליל תהיה בגדר אופציה.

גולשים

העיתונאי אריה ארליך, הסעיר את הרשת עם טור בערבית שקורא למחבלים להתחשב בקוראי עיתון 'משפחה' , מבול התגובות לא איחר לבוא, ומערכת העיתון פרסמה הודעה הבהרה. בכירי העיתונאים דנו בקבוצות הווטסאפ בכבדות בשאלה הרת הגורל, האם ארליך ושות' אכן סיפקו תרגלי יחצנ"י מבריק או שמא הנזק רב על התועלת, אם אתם מסתפקים  עדיין,לאחר עלילות ברייטקופף -קבר רחל, נתניהו ומערך הדוברות – נפרץ הסכר למבול נוסף של ספינים שסופה מי ישורנו.

גר

שאלה נוספת שנשאלה השבוע באחת מקבוצות הווטסאפ החרדיות, על אתר חרדי שנסחף אחר השמועות וכמעט הצטרף ללוחמי דאע"ש, אותו אתר חרדי קרא לגולשיו הצדיקים לקרוא פרקי תהילים, אלא שבבוקר התברר למפרע כי בזכות התהילים, הגלשן מג'לג'וליה הגיע בשלום לחברים מג'באת אל נוסרה.

דוברו של גפני ירח טוקר, כמו גם איש התקשורת מוטי לביא, נתקעים בכל בוקר בפקק מרמות להר חוצבים, ירח תיזמן שעה וחצי וצייץ לגולשים "העיר שפקוקה לה יחדיו".

בדרך לכנסת עוצרים במזנון: העיתונאים ישבו לארוחה דשנה במזנון הכנסת, ירח , שלומי, יעקב ריבלין וברייטקופף שבא לשמוע פרטים חדשים על הקצבאות המקוזזות  .

ירח

הישבו שניהם יחדיו ולא ידברו: מוזס ופרוש לא ממש דיברו בחתונת בריסק שם השתתפו אדמו"רים, רבנים, אישי ציבור וצמרת העסקונה החרדית נטלו חלק בשמחת הנישואין לבת הרב מרדכי בריסק יו"ר קהל מחזיקי הדת של חסידות בעלזא, עם נכד האדמו"ר מקאמארנא בית שמש והאדמו"ר מאשלג.

פרוש וארא

אותו פרוש עשה היסטוריה כשנכנס הערב לשמחת בויאן, לא צריך להרחיב על מאורעות ביתר.

פרוש

ובספרא: פיני עזרא נכנס במקומו של שמחיוף לתפקיד כחבר המועצה מטעם ש"ס.כולם באו להתחבק והצטלם החל מראש העיר וכלה בחברים הנרגשים שכיבדו אותו בזר פרחים לרגל כניסתו לתפקיד .

שלומי 19
יו"ר קבוצת אי.די.בי אדוארדו אלשטיין נצפה בסוף השבוע בתפילה חרישית וארוכה בקבר רחל. יפית לוי הבת של רמי לוי שיווק השקמה נצפתה בקבר רבי נחמן מברסלב באומן.

מפכ"ל המשטרה החדש רוני אלשיך הכניס את בנו תחת החופה ביום ראשון בערב. בסידור קידושין כובד הרב הצבאי הראשי רפי פרץ ובאחת הברכות רב הכותל שמואל רבינוביץ. בחתונה נצפו הרמטכ"ל גדי איזקונט וראש השב"כ יורם כהן. אם שאלתם היכן ערך מפכ"ל המשטרה את הכנות לחתונה, התשובה היא בעיר התורה והחסידות בני ברק. אלשיך נצפה רוכש שם נעלים וחליפה.

אלשיך

ומי שלא יכול היה להגיע לחתונת סגן ראש השב" כ הוא הזלוטשובר, בשל הגשמים הוא נותר בבית מדרשו, אך בזמן שבחוץ ירדו ממטרים, הוא הספיק לגמוע עוד כמה דפים.

זל 2

ברכות לנציגות ש"ס החדשות שנבחרו להיות נציגות בקונגרס הציוני העולמי, כולן כמובן קרובות לצלחת: שיפי סננס בתו של אריה דרעי, עליזה אוזן עוזרת שר הדתות דוד אזולאי, נאוה ענתבי, מרגלית שטיינברגר בת הרב דוד יוסף.

 

קוראי עיתון בקהילה פתחו השבוע את העיתון וגילו ידיעה מוזרה בעיתון על דברי הגר"ג אדלשטיין לבחורי ישיבות שאסור לקרוא עיתונים. 'בקליינע' מאמין שבחורי ישיבות שראו את הידיעה, סגרו את העיתון מיד.

 

פינת המזלטי"ם:  מזל טוב להגב' יהודית אקשטיין עורכת עיתון פנינים בבקהילה לרגל הולדת הבן.

מזל טוב ליאיר גבאי מנכ"ל רשת נאות מרגלית לרגל אירוסי הבן.

מזל טוב למאיר פבלובסקי, בנו (המאומץ) של העיתונאי אהרון גרנות שנפצע קשה בפיגוע בקרית ארבע לשמחת אירוסיו כעת.

אתמול התקיימה במנשסטר שבאנגליה חתונת בת הנגיד ר' אריה גנץ עם בן הרב גבריאל יוסף לוי ר"י באר התורה בבית וגן ונכד הגא' ר' אהרן פלדמן ר"י בולטימור ארה"ב וחבר מוגה"ת דארה"ב, לרגל החתונה הטיס הנגיד את מורו ורבו המובהק ר' ראובן לויכטר מהארץ שגם נאם לאברכים ביום ג' בערב בביהמ"ד עדת ישורון התפלל במוסדות בית התלמוד של הנגיד.

 

ובמעבר חד:השחקן ההוליוודי מורגן פרימן הגיע להתפלל בכותל המערבי, והצטלם לצידו של רב הכותל שמתחרה על תפקיד רב הסלבס'.

IMG-20151025-WA0430

השחקן נירו לוי נצפה כשהוא חוצה ברמזור אדום את מעבר החצייה ברחוב ז'בוטינסקי בבבני ברק,  נירו סגר את המטריה בסמוך לאולפן הרדיו  'קול ברמה' ונבלע אל תוך  המונית. ישי דריקס תיעד אותו.

נירו לוי ויראנירו וירא

במסעדה יוקרתית ישבו השלישיה  אבי בלומנטל, מני חדד, וישי דריקס לפגישת עסקים.

דריקס וירא

איש היח"צ מוטי רובינשטיין, רצה להגיע לברכפלד, אך אפלקציית וייז סיבכה אותו בדרכים והוא מצא את עצמו נע בכבישים החשוכים של מטה בנימין- בין מחסומים וחיילים. סוף טוב הכול טוב.

בקליינע שהספיק השבוע להסתובב בשכונות תפר כמו ארמון הנציב בירושלים מגחך על חבורת מוגי הלב, אחד מהם הוא  אשר גרייבר שהעלה לפייסבוק שלו תמונה נרגשת מירושלים.

גרייבר וירא

במודיעין עילית ישב חבר העייריה נחמן ניימן קיבל קהל בשטיבל בירועסלב עם כוס קפה,

וארא ניממן

טובייה פריינד לעומתו נצפה כשהוא קונה בקלויז' קיגעל תפוחי אדמה, לא לפני שהוא פינק את בקליינע בחתיכה עסיסית.

וארא כ

מוזיקה חסידית: בליל שישי האחרון התקיים במתחם הגולה בפ"ת ערב מיוחד שבו הוקלט ב-LIVE האלבום 'זיץ' השלישי בסדרה המצליחה עם אברימי רוט בהפקת יוחאי כפיר. האלבום מתעתד לצאת לקראת חנוכה, על הניהול המוזיקאלי עמירן דביר והפקת המולטימדיה מבית מדיה פרו. האלבום נצפו: שלמה ולאה נס, שמואל זלצר, שלמה וולדמן, אלי יפה, אבי רט, יצחק וידידיה מאיר, יצחק נחשוני, אופיר סובול, יוסי גיל, יונתן דובוב, יהודה קלמן ועוד.

שאפו למנחם טוקר על התכנית החדשה ברשת, מברוק לישי ריבו שנכנס לפליילסט של גלגל"צ, לא דבר שלא מה בכך. ולישי לפידות, המאסטרו הגדול שמבלה לו להנאתו בלונדון.

לפידות וארא

 

שבת שלום.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.