החולצות המודפסות – הדרך להצלחת האירוע שלכם

אם ישנו פריט לבוש המשותף לגברים ולנשים, לילדות ולילדים, הרי שהוא חולצת הטי-שירט. כיום, בכל ארון בגדים, ניתן למצוא יותר מחולצת טי אחת, והשימוש הרחב שנעשה בה מכתיר אותה ללא ספק לאחד מפריטי הלבוש החביבים והשימושיים ביותר. חולצות הטי-שירט עשו מזמן את הקפיצה מכאלו שנעשה בהן שימוש יום יומי בלבד, וכעת מככבות החולצות באירועים שונים. הדפסה על חולצות עושים כיום לטובת אירועים עסקיים, אירועים פרטיים וכמובן שאירועי ילדים שונים.

המאמר מוגש באדיבות פונגו הדפסה על חולצות: http://www.pongoshirts.co.il

מעצימים את החוויה ביום הגיבוש שלכם

המטרה שלכם ביום הגיבוש העסקי הוא לתרום לתחושת הלויאליות של העובדים שלכם. לכאורה, מדובר על יום המקפל בתוכו רק כייף ויציאה מהשגרה, אך תתפלאו איך בקלות תוכלו להוציא מהיום הזה בהרבה יותר מרק כייף רגעי. עם חולצות מודפסות, המתאימות ליום הגיבוש העסקי שלכם, אתם הופכים את העובדים שלכם למעורבים ומחזקים בהם את תחושת המחויבות לעסק. תוכלו לעורר בהם גאוות יחידה עם חולצות מדליקות שמודפס עליהן לוגו החברה, סלוגן החברה או אפילו כיתוב בצורת ברכה לרגל יום הגיבוש השנתי של העסק. העובדים שלכם הם הנכס היקר ביותר שלכם, ובעת שתפנקו אותם בחולצה ממותגת עם לוגו העסק שלכם – אתם מעצימים את ערכי יום הגיבוש. כבר למחרת במשרד, תקבלו עובדים שירגישו קשורים ומחויבים אליכם יותר.

 

חולצת החתן על רחבת הריקודים

כשחושבים על חתונה נהוג לחשוב תחילה על שמלת הכלה, אך לאחר השקעה של דקה נוספת במחשבה על אירוע החתונה, הרי שלא מעטים אלו שעולה בראשם התמונה של החתן על רחבת הריקודים. דמותו של החתן לא עולה בעקבות צעדי הריקוד המרשימים, החליפה המהודרת או ריקוד הסלואו עם אשתו הטרייה – הרי שמדובר על חולצת החתן שמופיעה על רחבת הריקודים. בחלקו הראשון של האירוע, מופיע אל מול קהל האורחים החתן עם חליפה רשמית, אך עם שריקת הפתיחה לרחבת הריקודים, מופיעה חולצת טי-שירט עם כיתוב מדליק לחתונה. הדפסת חולצות לטובת החתנים באירוע החתונה, הפכה לשירות שלא מעט חתנים נהנים ממנו. האורחים באירועים כבר יודעים לצפות את הרגע בו תיחשף החולצה, וכך נוצר רגע מדליק מלא בהומור וחן.

 

חולצות לילדים – מקייטנות ועד חוגים

כאשר מדובר על החולצות המודפסות, הרי שלא ניתן להתעלם מהילדים. כיום, נעשה שימוש רב בהדפסות על חולצות עבור בתי הספר, חוגים שונים ומסגרות חינוכיות שונות. כאשר מדובר על סיום הקייטנה, טקס פתיחת השנה בבית הספר או על חוגים שונים – חולצות המוענקות לילדים כשי מסתמנות פעם אחר פעם כמתנה מועדפת על הילדים. החולצות קושרות את הילדים ביחד ויוצרות ליכוד ואחדות תחת אותה המסגרת החינוכית. את החולצות ניתן להשיג בצבעים שונים, במידות שונות וכמובן שעם הדפסים משתנים על פי בחירתכם ותכלית החולצה. מינימום מחיר, מקסימום תוצאה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.