הקייטנה של ילדי להב"ה

בנצי גופשטיין יו"ר להבה אמר שהמטרה של המחנות להקים בני נוער עם גאווה יהודית שידעו להגן על עצמם ועל האחיות שלהם. אני שמח שיש בני נוער שבמקום לבלות מול המחשב באים ללמוד אהבת ישראל. {אימונים נגד התבוללות}

ביקורת רבה בתקשורת על מחנות האימונים של ארגון להבה שהסתיימו היום..לטענת המארגנים  המחנות התקיימו בגבעות יהודה ושומרון על מנת להקנות לנוער גאווה יהודית ואימוני קרב מגע.

במחנות ניתנו שיעורים והרצאות בנושאי המלחמה בהתבוללות ובמיסיון על ידי ברוך מרזל ומנכ"ל ארגון להבה בנצי גופשטיין. דרכי שכנוע ושפת גוף   במקביל הועברו סדנאות משפטיות בנושא הזכויות של חופש הביטוי על ידי עורך דין איתמר בן גביר ונועם פדרמן.

בחודש האחרון התקיימו חמישה מחזורים שכל אחד מהם כולל קבוצה של כעשרים צעירים כשהמטרה היא חינוך לאהבת ארץ ישראל והמולדת. לדברי אחד ממשתתפי המחנה כאן מקבלים ערכים של אהבת ישראל ומלחמה בהתבוללות

בנצי גופשטיין יו"ר להבה  אמר שהמטרה של המחנות להקים בני נוער עם גאווה יהודית שידעו להגן על עצמם ועל האחיות שלהם. אני שמח שיש בני נוער שבמקום לבלות מול המחשב באים ללמוד אהבת ישראל.

עו"ד איתמר בן גביר שמעביר בהרצאות שיעורים על הדמוקרטיה אומר כי:"ארגון להבה צריך לזכות בפרס ישראל. בחוץ לארץ מדינת ישראל משקיעה מליונים של מאבק בהתבוללות ואילו כאן בישראל יש לנו את ארגון להב"ה הפועל במסירות נפש – צריך לתת לבנצי גופשטיין את פרס ישראל על המפעל העצום שהקים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.