החוק הנורווגי בסכנה: בדגל זועמים: "לפתוח את ההסכמים מול אגודה"

על רקע חילופי המהלומות בתוך יהדות התורה בדגל התורה זועמים – גורמים בדגל לקוקר: כי "אחת ולתמיד צריך לשבור את הסכם ה-40 60" • בעקבות דרישת גפני באגודה מאיימים שלא לתמוך בחוק הנוורגי ובכך להביא לפיצוץ בין המחנות.

המתיחות בין דגל התורה לבין אגודת ישראל לשיא: כמו במשפחה, גם בסיעה המאוחדת – כשויכווח פעוט הולך ומתלהט, כל השדים יוצאים מהארונות ומאיימים לכלות את שברירי האחדות בתוך הסיעה.

מי שהוציא את הערמונים מהאש היה זה חבר הכנסת משה גפני, ששיחרר את הנצרה ודרש מחבר הכנסת של אגודת ישראל, אייכלר, לוותר על החברות בועדה למינוי דיינים, התשובה לא איחרה לבוא ובאגודה הבהירו למי שצריך 'כי החלומות' של יעקב אשר, להיכנס לכנסת באמצעות החוק הנוורגי יכולים להיגנז, "אגודה לא תתמוך בחוק".

F140904MA20

היו כאלה שהתלוצצו כי גפני הוא זה שבישל את התרגיל בכדי שאשר לא יכנס לכנסת, אך בדגל התורה דוחים את הדברים וסבורים כי צריך לפתוח את הקלפים,  גורמים בדגל אמרו לקוקר כי אחת ולתמיד צריך לשבור את הסכם ה-40 60,"החלוקה לא שוויונית בח"כים ולא בתפקידי הועדות הגיע הזמן לפתוח את הההסכם לאלתר".

הגורמים ששוחחו עם קוקר הביעו זעם על קשיחות עמדת אגודת ישראל הבלתי מתפשרת "שבמקום לשלב ידיים ולדאוג לצרכי הציבור החרדי מתעקשים להיאחז על הכסא".

בצהרים יצאו חברי דגל התורה, גפני , שפירא ורובינשטיין לסיור בקייטנות הקיץ במוסדות החרדים בבני ברק, מי שהיה אמור ליטול חלק בסיור חנוך זייברט שמבלה בחו"ל, החברים מדגל גנבו לו את ההצגה ולקחו את הקרדיט

גפני מטות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.