"הכותרות על ביטול חוק הגיוס קישקוש" (וידאו)

רק לפני יומיים חה״כ יואב קיש מהליכוד דיבר בכנס מילואים והתייחס למתקפה הפרועה של התקשורת ויש עתיד:"חוק השיוויון לא בוטל, החוק הקודם שהיה בכפיה גרם נזק" { הזיג -זג של קיש }

הקיש של היום זה לא הקיש של הלילה: רק לפני יומיים,  חה״כ יואב קיש, (הליכוד) השתתף ביום הוקרה למערך המילואים ודיבר בחריפות כנגד דברי ההסתה של "יש עתיד". "אנו עומדים לשלב את הציבור החרדי בצה"ל, זו המשימה שלנו, זה תהליך מי חושב שזה זבנג וגמרנו אז הוא טועה – הוא יכניס את מדינת ישראל לסיחרור". אמר חבר הכנסת ששינה את דעתו תוך 48 שעות והוידע על התנגדותו לחוק הגיוס החדש.

קיש שראה את הכותרות של העיתונים שזעקו כנגד העברת חוק הגיוס רתח מזעם, "חבל לי שאנו רואים את כותרות על "ביטול חוק הגיוס" ,זה קישקוש, מי שרוצה להיות פופליסט לא על הגב שלנו, אנו אחראים, כיום, 5.000 חרדים משרתים, אנחנו עושים פה עבודה. זה פעם ראשונה שהמגזר החרדי מקבל עליו את חוק של שילוב וגיוס".

החוק הקודם גרם נזק, אז שיפסיקו את כל הדיבורים, ואף אחד לא יגיד לי שאנו מבטלים את החוק לשיויוון בנטל , זה לא יהיה". הצהיר קיש, שכיום שינה את דעתו באופן דרמטי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ברור כחמה שכל הפיגועים היום בגלל פלג המתייצבים לגיום השמד והזימה. פלג המסיונרים והערב רב, פלג הכופרים בד', בגידה של עסקנים חרדים, הם הפכו יושבי הקואליציה להצביע בעד גיוס בני הישיבות בא"י! אני עמדתי בהר סיני ואני יודע מה התורה אני מכיר אותה! והם כנראה "לא" עמדו על הר סיני…

    כל אותם אלפים בני תיייייייירה שנתנו את הכח הם שותפים. שותפים פעילים לכל הבגידה הזו בקב"ה, וכל החילול ד' הזה, זה חטאת הקהל שעוד לא הייתה כדוגמתו אולי עוד מימי ירבעם בן נבט!!!! כשבגדו ישראל בה' יתברך, במלכות בית דוד, בבית המקדש והשתחוו לעגלים, והקריבו קרבנות לעגלים.

    יכול להיות שמאז עוד לא הייתה כזאת בגידה. בתוך היהדות החרדית! איזה קרבן העלם ציבור יצטרכו להביא על כזה דבר, אם יש כזאת היכי תימצי בכלל. על חילול ד' על חילול שם שמים. התורה נקרעת לגזרים ע"י הפורקי עול פלג הבני ברקי! ר"ל, לשם הישועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב