המחאה מתרחבת! הנח"לאים מציגים פארודיה. דובר צה"ל מגיב • סיקור (וידאו)

בעקבות סערת הסרטון בו מוצג חייל דורך נשק על ערבי, החיילים הנחלאוים מציגים: פארודיה ערבי שמתעמת עם חייל קשור באזיקים לידיו כשהוא חסר אונים וערבי מתעלל בו ומגרשו. צפו

מחאת החיילים נמשכת במלוא עצמתה. החיילים דורשים לשנות את מדיניות האיפוק והתגובה ברחבי איו"ש. בסרטון: חיילים המציגים תקיפה של חייל, שאינו יכול להגיב בגלל ידיו הקשורות.

הכל התחיל לאחר שלוחם בחטיבת הנח"ל צולם כשהוא דורך את נשקו מול נער פלסטיני ובצה"ל אמרו כי התנהגותו חריגה ותיבדק, הוקם דף פייסבוק לתמיכה בחייל. תוך זמן קצר צבר הדף למעלה מ-70 אלף לייקים וחיילים רבים העלו תמונות שבהן הם מביעים הזדהות עם הלוחם. בצה"ל אומרים כי הלוחם מרצה מאסר כי תקף את מפקדו, ללא קשר לתקרית דריכת הנשק.

מארגני המחאה אומרים ל'קוקר' כי הפעם נחצו כל הגבולות והפעם החיילים לא ישתקו עוד לנוכח אוזלת היד, "מה מצפים לתגובה מחייל שמאויים ע"י קבוצת נערים פלסטינים שהם מצויידים בסכינים אגרופנים".

ברשת נכתבו מילות תמיכה ועידוד: "פשוט בושה שהחייל הודח מכיוון שדרך את נשקו האישי לעברם !! ואם לא היה נוקט בדרך הזאת תמונתו הייתה מתפרסמת היום לצד נר זכרון עד מתי האטימות וקשירת ידיהם של חיילי צה"ל עד מתי ???".

כתבת וידאו עם עודד בן עמי בתוכנית שש עם – באדיבות רשת

צפו בפארודיה מרשת היוטיוב
https://www.youtube.com/watch?v=opN0xNzin9o&feature=youtu.be

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.