החיילת לנתניהו: "המחבלת זינקה ודקרה אותי בגרון" (וידאו)

החיילת שנפצעה בפיגוע הדקירה במעבר קבר רחל שחזרה את תקיפת המחבלת. "היא ניסתה לדקור חיילת נוספת, הפעלתי את כל הכוח שלי כדי לבעוט בה והיא נפלה", סיפרה לרה"מ ושר הביטחון שביקרו אותה בבית החולים

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון יעלון ביקרו היום בבית החולים הדסה עין-כרם את שוטרת המשטרה הצבאית שנדקרה השבוע בקבר רחל, ואת פצוע פיגוע הירי בשילה. "שניהם גילו אומץ לב, קור רוח, ורוח איתנה מאוד מרשימה. איחלנו להם החלמה מהירה" אמר נתניהו.

 

לירון ישראלי, השוטרת הצבאית שנפצעה בפיגוע הדקירה שאירע שלשום במעבר קבר רחל, שחזרה היום (רביעי) את האירוע בפני ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון משה (בוגי) יעלון שביקרו אותה בבית החולים הדסה עין כרם. "היא ראתה שאין לה ברירה אלא לעבור דרכי, אז היא קפצה עלי ודקרה אותי בגרון", סיפרה החיילת.

 

 

כשהיא עדיין מאושפזת בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, שחזרה ישראלי את הרגעים הראשונים של פיגוע הדקירה בפני ראש הממשלה ושר הביטחון שביקרו אותה בשעות הצהריים. "פתחתי את הדלת של הבוטק'ה ונכנסה אישה", סיפרה השוטרת. "היא סירבה לשים את התיק על המסוע כי היה בו סכין, וגם עליה, והיא צפצפה. היא ראתה שאין לה ברירה ושהיא חייבת לעבור דרכי, אז היא קפצה עלי ודקרה אותי בגרון".

 

 

כשראש הממשלה ושר הביטחון עומדים לצד מיטתה, המשיכה השוטרת הפצועה לתאר את הרגע שבו השתלטה על הדוקרת הפלסטינית לאחר שזו כבר פצעה אותה. "ישר אחרי זה היא נכנסה לבוטק'ה כדי לדקור את החיילת השנייה", הוסיפה ישראלי. "ניסיתי להפעיל את כל הכוח שלי כדי לבעוט בה, והיא נפלה. אמרתי לה שתוריד את הסכין, ואחרי שהיא לא שיתפה פעולה חטפתי לה אותה מהיד בכוח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.