החיילת שריססה את מפגיני 'הפלג': "הם משכו לי בשיער"

החיילת שריססה את מפגיני הפלג הירושלמי שיחזרה בדף הפייסבוק את מסכת האירועים ומאשימה את המפגינים

אנשי הפלג הירושלמי חסמו את הכניסה לירושלים במחאה על מעצרם של עריקים. במהלך ההפגנה הגיעה חיילת לעבר אחד המפגינים והתיזה גז פלפל. החיילת היא עמית נזרי, בת 19 וחצי והיא משרתת בפיקוד העורף בירושלים.

בפוסט שפרסמה בדף הפייסבוק היא שיחזרה את מסכת האירועים. "אתמול, ביום שני 23.10 בסביבות השעה 15:00 בצהריים נסעתי לבסיס הצבאי שבו אני משרתת ברכת הקלה בירושלים מכיוון התחנה המרכזית לגבעת התחמושת".

לדבריה, "כשהגענו לשער שכם (3 תחנות לפני התחנה שהייתי צריכה לרדת בה) הנהג עצר את הרכבת והסביר שאין לו אפשרות להתקדם ושעל כל הנוסעים לרדת מכיוון שיש הפגנה שחוסמת את הדרך. ירדתי כמו כל הנוסעים והתקדמתי ברגל לכיוון התחנה שהייתי צריכה להגיע אליה.

בפוסט היא ממשיכה לגולל על האלימות של אנשי הפלג. " בדרך נקלעתי לתוך הפגנת החרדים. ואז ספגתי קללות כמו פרוצה על מדים , פרוצה , ואיך אפשר שבלי השיקסע המפורסם והידוע. וכל זה אך ורק כי עברתי שם, חחחח ועוד על מדים. באמת אוי ואבוי לי". באמת שלא התייחסתי, עד שראיתי אישה בסביבות גיל ה50 מוקפת ב40 חרדים בלי יכולת לצאת משם , סופגת יריקות וקללות מכל עבר". היא מתארת.

החיילת ממשיכה וכותבת על המשך האירוע שבו החליטה להתיז גז פלפל לעבר המפגינים, "ברגע שנכנסתי לשם קיבלתי בעיטות מכל עבר, יריקות , משיכות בשיער ומה לא. לא היססתי לרגע והוצאתי את הגז המדמיע שלי, זה שקיבלתי מהצבא! זה שאם הוא לא עליי 24/7 אני לא מדוגמת.

בשנייה שנכנסתי לשם , נכנסתי למעגל הגיהינום. מעגל של חיות אדם שהאבסורד הוא שהם עוד מרשים לעצמם להיות חובשי כיפה. שלא נדבר על עצם העובדה שהם מכנים את עצמם חרדים.

לדבריה: "חשוב לי לציין שאני עצמי שומרת שבת ומצוות, מאמינה אמונה שלמה בתורה ובחוקותייה ומעודדת לומדי תורה. אבל הם? הם היו השטן בהתגלמותו , לא לומדי תורה, ולא נעליים. חיות!".

לסיום, היא מסכמת: "נכון, המילים שלי היו מזוויעות ולא גאה בדיבור שלי כלל, אבל היי… הייתם שם? עברתם את מה שאני עברתי? חוויתם את ההשפלה בבטן ואת הכאב בגוף? לא! אז אל תשפטו. ותכל'ס במבט לאחור, אני עושה את אותו הדבר בלי לחשוב פעמיים. כי אותה אישה, יכלה להיות הסבתא שלי והסבתא של כל אחד ואחת מכם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.