החייל הפצוע לשוואקי: "בזכותך התרפאתי והתארסתי" (וידאו)

ברגעים אלה מופיע הזמר החסידי יעקב שוואקי בקריית אתא. שוואקי סיפר כי קיבל פנייה ״לחבר מסר״ עבור חייל צה״ל שנפצע אנוש, מחוסר הכרה ומשפחתו מתפללת עבורו כמו כל עם ישראל. אחרי תקופה קיבל שוואקי טלפון ובצד השני היה לוחם כפיר, יגל חיים לגטיוי, שבניגוד לסיכויי הרופאים, התאושש. {תיעוד מרגש מההופעה}

התרגשות עד דמעות. ברגעים אלה מופיע הזמר החסידי יעקב שוואקי בקריית אתא. שוואקי סיפר כי קיבל פנייה ״לחבר מסר״ עבור חייל צה״ל שנפצע אנוש, מחוסר הכרה ומשפחתו מתפללת עבורו כמו כל עם ישראל. אחרי תקופה קיבל שוואקי טלפון ובצד השני היה לוחם כפיר, יגל חיים לגטיוי, שבניגוד לסיכויי הרופאים, התאושש.

יגל סיפר לשוואקי כי התרגש מאוד מהמחווה שלו, עמד על הרגליים בזכות התפילות ואף… התארס.

שוואקי סיפר לקהל בקריית אתא: ״הפתיעו אותי, מעולם לא נפגשתי איתו ואמרו לי שהוא כאן באולם״. יגל עלה על הבמה, השניים התחבקו וברקע החל הזמר החסידי בשירת מי שברך לחיילינו היקרים.

צילמנו והתרגשנו עד דמעות. ברגעים אלה מופיע הזמר החסידי יעקב שוואקי בקריית אתא. שוואקי סיפר כי קיבל פנייה ״לחבר מסר״ עבור חייל צה״ל שנפצע אנוש, מחוסר הכרה ומשפחתו מתפללת עבורו כמו כל עם ישראל. אחרי תקופה קיבל שוואקי טלפון ובצד השני היה לוחם כפיר, יגל חיים לגטיוי, שבניגוד לסיכויי הרופאים, התאושש.יגל סיפר לשוואקי כי התרגש מאוד מהמחווה שלו, עמד על הרגליים בזכות התפילות ואף… התארס.שוואקי סיפר לקהל בקריית אתא: ״הפתיעו אותי, מעולם לא נפגשתי איתו ואמרו לי שהוא כאן באולם״. יגל עלה על הבמה, השניים התחבקו וברקע החל הזמר החסידי בשירת מי שברך לחיילינו היקרים.

פורסם על ידי ‏0404‏ ב- יום רביעי, 21 בדצמבר 2016

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מוחה נגד הזמרים האלה שבכאילו דתיים ומזמן חילוניים והורסים כל חלקה טובה. מחטיאי הרבים לרוב, שהתורה רושמת עליהם שאין להם חלק לעולם הבא. להם ולנטפל/לעוזר להפיץ את החטאת הרבים הזו. שעושים מחג החנוכה חג של אור חושך. מה שהיוונים רצו לעשות לנו הם עושים במלוא העוז. השם ירחם עלינו ירחיק אותנו מהם. זמר חסידי? וכי אתם יודעים מה זה חסיד? זה זמר של עמלק

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב