החייל שירה במחבל משחזר: "החיילים חששו לירות" (הקלטה)

איתן רון המפקד שירה במחבל בראיון לגל"צ: "אין לי ספק שהחיילים חששו לירות. הייתי היחיד שיריתי מתוך עשרות חיילים. המצב יכל להיות שם הרבה יותר טוב".. צפו והאזינו. {אפקט אזריה}

אפקט אזריה? איתן רון המפקד שירה במחבל הודה בראיון לגל"צ על כך שאפקט אזריה גרם לחילים סביבו שלא לירות במחבל: "אין לי ספק שהחיילים חששו לירות. הייתי היחיד שיריתי מתוך עשרות חיילים. המצב יכל להיות שם הרבה יותר טוב".

הייתה פה התמהמות של ירי; אין לי ספק שאלאור אזריה היה גורם משפיע – כי כל מה שאומרים להם בזמן האחרון זה להיזהר, להיזהר", משחזר מדריך החיילים בגלצ. "זו לא תאונה. הוא נסע רוורס כדי לדרוס את הפצועים.

אין לי ספק שזה גורם משמעותי, כי כל מה שאומרים להם בזמן האחרון זה להיזהר, להיזהר, להיזהר. כואב לי להגיד שחלק מהפציעות הקשות יותר זה מהרוורס, ולא נעים להגיד אבל יכול להיות שכמה דקות פחות של התמהמות, והמצב היה יותר טוב עכשיו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה השם? למה טאטע??? בגלל….

  כל הצרות פשוט בגלל חידוש גזירת גיוס השמד והזימה ע"י חכים חרדים לשעבר וכעת הם ערב רב, וגם בגלל גיוס בני ישיבות על ידי וועד הישיבות בירושלים רח מלאכי המחללי שם שמים ברבים. וגם בגלל חילול שבת בירושלם.

  ברור שהגיע הזמן שהקב"ה דורש לבטל "חידוש גזרת הגיוס" מיד, ואז יהיה הגאולה שלמה. ובלע המוות לנצח ומחה השם אלוקים דמעה מעל כל פנים. זה בקרוב ממש למי שיחזור בתשובה, וחייבים לבטל חידוש גזרת הגיוס של שמד זימה וחילול שם שמים וכו'… אז מבטיח הנביא בשם השם לאחר שישחוט את היצר הרע… שנזכה לגאולה, אין עוד מלבדו.

  כהיום יש הרבה צרות כמו ריבוי מקרי מוות בעריסה, אבות ואמהות צעירים וצעירות שנפטרים בזה אחר זה, אנחנו צועקים בקול ואומרים לגדולי ישראל, לא עת לישון… עת ביטול הערב רב מפלג המשכילים.

  ברור שיש תביעה גדולה עלינו בשמים וזה לא יפסיק על שנבטל "חידוש גזרת הגיוס" וברור כחמה אם יבוטל "חידוש גזרת הגיוס" לא יהו שוב פיגועים לא אינתיפאדה!!!! ולא אסונות!!!! רק מחילת עוונות וביאת הגואל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב