החיים הכפולים של חנה רוטמן (וידאו)

החיים הכפולים של חנה רוטמן – אם חרדית מבני ברק בשעות היום, ואופנוענית בליינית חילונית בלילה. צפו {מזעזע}

החיים הכפולים של חנה רוטמן – אם חרדית מבני ברק בשעות היום, ואופנוענית בליינית חילונית בלילה.
עכשיו חנה מסכימה לדבר בגלוי על החיים הכפולים שלה, בראיון להצינור היא מספרת על החיים הכפולים שלה, " אני מקלחת את הילדים ומטפלת בהם, לאחר מכן אני לוקחת את האופנוע, הולכת לבארים ונהנת".
את יתר הדברים שלא פשוטים לשמיעה תוכלו לשמוע כאן.

החיים הכפולים של חנה – אם חרדית מבני ברק בשעות היום, ואופנוענית בליינית חילונית בלילה

‎Posted by ‎הצינור‎ on‎ שישי 30 דצמבר 2016

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני לא מבין כמה דברים בכתבה איך אפשר לקרוא לחילוניה הזו חרדית חילוניה לכל דבר דבר שני זה מלמד על הצביעות של האשכנזים שילדה חרדיה ספרדיה לא מקבלים וילדה שכנזיה לאמה חילונית מקבלים העיקר שיש לה פאה והמשפחה שלה רוטמן ימות המשיח והאמת תהיה נעדרת!!!!!!כואבבבבבבבבב

  לא מבין |
  הגב
 2. אל תשאל: חנה רוטמן

  בת 24, אמא ל-3 ילדים, חרדית לשעבר, רוכבת שנה על אופנועים, מתחילה להתחרות בסופרבייק הישראלי

  לחנה רוטמן בת ה-24 יש סיפור חיים מעניין ואף קיצוני. היא עלתה ארצה מאוקראינה בגיל 6 יחד עם משפחתה הדתית והתחנכה במסגרות חילוניות. לקראת התיכון היא עברה לפנימייה חרדית, ושם נכנסה לדת בקיצוניות והפכה לחרדית. בגיל 16.5 הכירה את בעלה לעתיד בשידוך והתארסה, בגיל 17 התחתנה, ושנה לאחר מכן כבר החזיקה תינוקת בזרועותיה. בגיל 22, עם 3 ילדים בהפרשים של שנתיים, החליטה לצאת מהדת, להתגרש ולנהל חיים חילוניים. בהמשך היא התחברה לאופנועים והחלה לרכב.

  כיום חנה מגדלת את שלושת ילדיה בבני ברק, בשכונה חרדית, והיא חיה חיים כפולים: כשהיא בבית עם הילדים היא חרדית לכל דבר ועניין, עם ביגוד צנוע, פאה על הראש ושמירה קפדנית על המסורת, אולם ברגע שהיא יוצאת מהבית היא הופכת לחילונית מטורללת שרוכבת על אופנועים, מבלה ונהנית מהחיים.

  * * * * *

  היו לי חיים קיצוניים. בגיל 6 עליתי מאוקראינה יחד עם משפחתי, שהייתה דתית 'לייט'. למדתי במסגרות חילוניות עד כיתה ז', ואז רציתי לעבור את התיכון בפנימייה ועברתי לפנימייה חרדית. שם, בקיצוניות מוחלטת, התחרדתי והלכתי עם הדת עד הסוף. עד הקצה. בגיל 16 וחצי כבר התארסתי עם בחור שהכרתי בשידוך, וחצי שנה מאוחר יותר, בגיל 17, התחתנתי. מיד לאחר החופה כבר הסתובבתי עם כיסוי ראש. בגיל 18 כבר נולדה בתי הראשונה, ולפני גיל 22 כבר הייתי אם ל-3 ילדים קטנים. אז בא המהפך השני, שהטריגר שלו היה בעיות בזוגיות. החלטתי שנמאס לי מהדת ושאני רוצה להתגרש ולנהל את חיי כחילונית. פתחתי תיק גירושים בבית הדין הרבני והתחלתי את ההליך, שהיה קשה מאוד אבל לבסוף הסתיים.

  החודשים הראשונים בעולם החדש היו מבלבלים. ככה זה תמיד. שינוי קיצוני בחיים מביא תקופת בלבול וחיפוש עצמי, וכך היה לי במשך 4 חודשים. גיליתי עולם חדש והתחלתי להתנסות בדברים, חלקם קיצוניים. עשיתי הרבה שטויות. אחרי 4 חודשים הכרתי את אסף, דורמן במועדון שאליו הייתי יוצאת, ונוצר בינינו קשר. חצי שנה היינו יחד, והוא זה שהצית בי את ניצוץ האופנוענות. הוא רכב על אופנוע כביש קטן וזה נראה לי באותה תקופה כמו הדבר הכי מדהים בעולם. אסף והאופנוענות זירזו משמעותית את החיפוש העצמי שלי, ואז מצאתי כיוון לחיים. אני רוצה לחיות חיים מסודרים וגם לרכב על אופנועים.

  כיום אני חיה חיים כפולים. שלושת ילדיי הם חרדים, חיים באורח חיים חרדי לגמרי ולומדים במסגרות חרדיות בבני ברק. לכן כשאני איתם – גם לפי הסכם הגירושים וגם מכיוון שאני לא רוצה לבלבל אותם – אנחנו חיים כולנו חיים חרדיים לכל דבר ועניין. כשאני איתם בבית אני מתלבשת צנוע, כמו חרדית, חובשת פאה על הראש ומתנהלת כמו חרדית. כשאני מחוץ לבית אני חילונית לגמרי. אני יוצאת מהבית ועולה על האופנוע לבושה כחרדית, ויש לי סט של בגדים איתי בתיק, אותם אני מחליפה כשאני יוצאת מהבית או חוזרת אליו. זה נשמע מוזר, אבל מתרגלים לזה מהר מאוד, ואני עושה את זה עבור הילדים.

  התחברתי לאופנועים מהר מאוד. אסף הדליק אצלי את הניצוץ, ומשם כבר לא הייתה דרך חזרה. חלמתי על אופנועים מבוקר עד ערב והחלטתי שיהיה לי אופנוע. בעזרת חבר יקר הוצאתי רישיון A1 ועברתי טסט ראשון. השלב הבא היה לרכוש אופנוע. בחרתי בק.ט.מ RC390 בגלל מה שהוא משדר, הספורטיביות שלו. מאוד התחברתי לקטע. תוך זמן קצר מאוד כבר הייתי חזק בעניינים והתחלתי לשחות. הכרתי מלא אנשים והתחברתי לתחום הדו-גלגלי, בעיקר של רוכבי כביש ספורטיבי. כל הפייסבוק שלי הפך לאופנועים ואופנוענים. כיום אני רוכבת על סוזוקי גלדיוס 650, שמתאים יותר לאופי הרכיבה שלי ולממדים, למרות שהוא לא כלי ספורטיבי בהגדרה. השלב הבא יהיה סופרספורט טהור 4 צילינדרים.

  עם האופנועים באו הקעקועים. יש לי 3 קעקועים של אופנועים או שקשורים לאופנועים ולרכיבה, ויש עוד כמה שלא קשורים לאופנועים, למשל 3 קעקועים שמסמלים את השמות של הילדים שלי. את כל זה הספקתי בשנתיים, ובתכנון עוד כמה קעקועים. אני מסתירה אותם מהילדים שלי. הם לא אמורים לראות את זה.

  ההתחלה עם האופנועים הייתה חסרת אחריות. רכבתי בלי מיגון בכלל, לפעמים עם מכנסיים קצרים וגופייה, ונהניתי מהמבטים מהסביבה על הכוסית שרוכבת על אופנוע. גם רכבתי בחוסר אחריות, ואז באו התאונות. שום דבר רציני, אבל סדרה של אירועים קטנים שיכולים היו להסתיים גרוע, תוך זמן קצר, גרמו לי להבין שאני לא בדרך הנכונה ושצריך לחשב מסלול מחדש. היו גם פציעות מעצבנות כמו דלקת בברך בגלל אופנוע שנפל עליי.

  גיליתי את רכיבת המסלול מחברים. הגעתי לאימון מגרש והתאהבתי. ראיתי שאפשר לרכב חזק, להגיע למגבלות האופנוע או הרוכב בלי סכנה, וגם שגרף השיפור ברכיבה גדול מאוד – למשל ברך באספלט נהיה עניין שבשגרה, בלי עניין. התקבלה ההחלטה – אני עוזבת את טיולי הרכיבה הספורטיביים לנס הרים ולסדום-ערד, ומתרכזת ברכיבת מסלול. אני לא מוכנה לסכן את הכיף שברכיבת מסלול בגלל תאונה מטומטמת על כביש ציבורי.

  זה הכיוון שאליו אני רוצה לקחת את האופנוענות שלי. אני מתאמנת באופן קבוע במגרשים ומסלולים, ולאחרונה התחלתי לרכב במסלול בדלתון. זה הייעוד שלי ולשם אני מכוונת. וכמו כל דבר בחיים שלי – אני מכוונת בגדול, עד הסוף. אני מתחילה להתחרות באליפות ישראל בסופרבייק בקרוב, אבל השאיפות שלי הן גבוהות. מאוד גבוהות. אני חולמת להגיע ל-EJC – אליפות הג'וניורים האירופאית, או לפחות לאליפות נשים אירופאית, ולהגיע הכי רחוק שאני יכולה. אני לוקחת את זה ברצינות, מתאמנת באופן קבוע, כולל בחדר כושר, מקפידה על תזונה נכונה שמתאימה לספורט, ואפילו הורדתי 10 ק"ג ממשקלי והגעתי למשקל המתאים ביותר עבורי לצורך רכיבה ספורטיבית.

  אופנועים זה יקר, ורכיבת מסלול אפילו יותר. אבל אני מממנת את זה מהעבודה שלי. אני מאפרת ומעצבת שיער, ויש לי עסק קטן משלי בבני ברק. הלוואי ויבוא ספונסר.

  בהתחלה היה הרבה אגו. נו, מה לעשות – אופנועים זה תחום כזה. עם הזמן למדתי שצריך לשים אותו בצד. אני גם יודעת שעלול לקרות לי משהו. חושבת על זה, מקווה שהכל יהיה בסדר, ועושה מה שצריך כדי שלא יקרה. זו אחת הסיבות שעברתי לרכיבת מסלול.

  אני חולמת על אופנועים כל הזמן. כשאני בבית עם הילדים, בארוחות שישי, בזמן השינה, בכל רגע ורגע אני חולמת על אופנועים. אני גם מסבירה לילדים שלי על אופנועים ומלמדת אותם לכבד את זה ואפילו לאהוב. הם כבר מבינים לא מעט.

  אני מכוונת הכי רחוק שאפשר. גם אם אגיע לחצי מהמרחק שאליו אני מכוונת – זה יהיה אדיר!

  מקור:
  http://fullgaz.co.il/%D7%90%D7%9C-%D7%AA%D7%A9%D7%90%D7%9C-%D7%97%D7%A0%D7%94-%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%9E%D7%9F/

  אבי לוי |
  הגב
 3. נכנסתי לפייסבוק של הגברת והיא כותבת כך : "אני חילונית לכל דבר רק לובשת מדים" , והיא מצטלמת עם מכנסי ג'ינס חולצה חשופה (רואים לה קצת…).
  בקיצור היא מישהי חילונית למה עוד קוראים לה חרדית ?
  איזה בושה לילדים ולאמא שלה !!

  שפרה |
  הגב
  • יעל נשמה כותבים אשפה לא השפה. כניראה מרוב העצבים שהיא עשתה לך התבלבלת 🙂 גם אני כמעט התבלבלתי חחח

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • יש לך טעות, לי יש אינטרנט פתוח ואני חוזרת בתשובה, כל רגע פנוי שיש לי אני רואה שעורי תורה ולומדת מספרי הלכה, המקומות היחידים שאני יוצאת אליהם זה להרצאות של רבנים ואני מתלבשת בצניעות ואני הכי מאושרת שיש עם החזרה בתשובה, גיליתי את האור ! כשיש יום שאני לא רואה שיעור תורה אני עצובה ועצבנית ומרגישה שהנשמה שלי ריקה.
   כניראה בעלה של המטומטמת על האופנוע לא סתם עזב אותה וטוב עשה, טיפשה כזו, במקום להודות לשם ולשמור על בעלה ולחיות חיי תורה אמיתיים היא פירקה משפחה שלמה ופנתה לחיים נבובים וריקניים ! הלוואי ואני אמצא חרדי אמיתי אברך שיושב ולומד תורה שיוכל ללמד אותי ונשב ביחד לקרוא פרשות השבוע ונלמד תורה ביחד ! הלוואי ! אבל ראה איזה עולם הפוך, למרות שאני הכי דתית והכי מאמינה בנשמה שלי ואני עושה הכל כדי להתקרב לעולם החרדי אף אברך לא יתחתן איתי כי אני בעלת תשובה ונחשבת לסוג ב' בעולם החרדי ולעומת זאת חרדית מבית שיש לה משפחה לתפארת וילדים מקסימים זורקת הכל למען בארים וסטוצים עם בחורים.
   לא עולם הפוך ?

   חוזרת בתשובה גאה |
   הגב
   • יש הבדל בין חוזר בתשובה לחרדי מלידה שגולש לחוזר בתשובהשום דבר לא חדש הוא עזב ברצון, לחרדי זה חדש מפתה יותר וד"ב

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
    • אבל אין בזה שום דבר מפתה האמן לי אני באה מהעולם הזה ואני עדיין חיה בעולם הזה ואני נגעלת, אין שום דבר מפתה ! תאמין לי שהעולם שלכם פי מליון יותר טוב אין בכלל מה להשוות, איזה ערכים יש בעולם החילוני ? בני נוער בגיל 13 כבר מעשנים סמים ושותים אלכוהול, בעולם הפנויים/ות כולם שוכבים עם כולם, בערב הראשון כבר נכנסים למיטה (שלא לדבר על מחלות), אין נימוסים אין כבוד להורים ולמורים וכל העולם הזה מושתת רק על חומריות, כסף, תאוות וקינאה ועין צרה ! אין את הפירגון הזה והערבות ההדדית שיש אחד לשני כמו אצלכם, כשהתחלתי לחזור בתשובה והכרתי חרדים הייתי בהלם מאיך שהם דואגים אחד לשני, זה הקסים אותי, אין את זה אצל החילונים, שלא לדבר על חיי משפחה, אצל החילונים כולם בוגדים עם כולם, נדיר למצוא גבר או אישה נשואים שלא בוגדים, בקיצור אני יכולה להמשיך עוד ועוד עם דוגמאות וזה לא ייגמר.
     הדבר היחידי שטוב בעולם החילוני זה האהבה לבעליי חיים וההכרות איתם וזה דבר שאין בעולם החרדי שלי אישית מפריע אבל זה בטל בשישים לעומת כל היתרונות האחרים.
     כל מי שחושב להתקרב לעולם הזה ולעזוב את העולם הערכי והאמיתי שהוא בא ממנו אני מבטיחה לכם שיבוא היום שתבכו על הטעות שעשיתם, אין שם כלום ! אין שם כלום ! האהבלה על האופנוע יום אחד תאבד את עצמה לדעת לדעתי, כמה אפשר ללכת לבאר ועוד פעם לשתות ושוב לצאת לבאר ושוב לשתות ולצאת עם הבחור הזה ואחרי יומיים עם הבחור הזה, היא תבין מה זה יחסים בין גבר לאישה חילונים שמושתתים בעיקר על סקס אבל שבעומק אין כלום, אילו מן חיים יהיו לה ? בסוף היא תרגיש כמו גרב משומשת והשנים יעברו והיא תמצא את עצמה זקנה בלה ומשומשת שאף אחד לא ישתין לכיוונה.
     אין כמו השם ! אין כמו התורה ! זה העולם האמיתי !!!

     חוזרת בתשובה גאה |
     הגב
 4. לא כל מי שגר ב"ב ונראה חרדי הוא חרדי !!!
  כמו שלא כל מי שנראה עשיר הוא עשיר ….
  רחמנות ….

  אסתי |
  הגב
 5. חנה תשמעי, אני חוזרת בתשובה ואני כל כך מאושרת, אושר שאת בחיים לא תרגישי ! אני כבר לא ילדה קטנה (בת 35) והעולם שאני באה ממנו ושאת נכנסת לתוכו הוא עולם ריקני, עלוב, מסכן, שאין בו כלום חוץ מאשר רדיפה אחר החומר והתאוות.
  אני מרחמת עלייך שנשמתך ריקה וכועסת עלייך על מה שאת עושה לילדייך ! לא תוכלי לעבוד עליהם לנצח, בסופו של דבר הם ידעו מי זו אמא שלהם כי יספרו להם או שהם יגלו לבד והם יהיו אומללים ! את מכניסה אותם למצב בלתי אפשרי, אם את רוצה לחיות חיי הפקרות תחיי איך שאת רוצה אבל תניחי לילדייך ומסרי אותם לאבא שלהם ! מה תוכלי לתת להם בעולם החילוני ? אילו ערכים ומוסר ? המוסר שלך ? תלמדי אותם ללכת לבארים ? שישתו אלכוהול ויעשנו סיגריות בגיל 13 כמו רוב הנוער החילוני ? מה את עושה ? תמשיכי ללכת עם בחורים חילונים שאני מבטיחה לך שאחרי שישתמשו בך ובגופך יזרקו אותך וימשיכו הלאה כי ככה זה בעולם החילוני הנבוב, כולם עם כולם ועוברים הלאה.
  בחורה מסכנה שכמותך !

  חוזרת בתשובה גאה |
  הגב
  • חוזרת בתשובה
   ברור שהיא מסכנה אבל היא גדלה לא נכון וגם אדם חרדי אם הוא לא יבין את מהות היהדות התורה והמצוות הוא יפול במיוחד בתקופתינו ולהנות מהמצוות ומלימוד תורה זה פשוט מתנה על אף שלך זה נראה פשוט יש אנשים שלא טועמים את הטעם הזה ורצים אחריי הרוח וחושבים שחילונים מכייפים ונהנים אז זהו שלא
   ואת תעשי את שלך וה" יעשה את שלו יש מי שמנהל תענינים אנחנו קטנים…..

   קובי |
   הגב
 6. למה היא לא בוחרת באיזה עולם היא רוצה לחיות?
  אי אפשר להנות מכל העולמות. מסכנים הילדים שצריכים להתמודד בחברה חרדית עם רכילות וסיפורים
  על אמא שלהם.
  גם כך הסיכוי שלהם לשידוכים שואף לאפס

  הזוי לגמרי |
  הגב
 7. נו..עוד הזויה שקוראת לעצמה חרדית ומבזבזים עליה כתבה…
  פשוט בושה שככה בת ישראל מתנהגת !!
  את מביישת את בנות ישראל הכשרות עם החיים הכפולים שלך, תתביישי לך חצופה !

  חנה |
  הגב