התקשורת הישראלית מציגה: שנאה וצביעות ביום השואה

העיתונאי ידידיה מאיר יצא לגן סאקר וגילה כי בערב יום השואה קבוצת נערים חילונים מחללים את זכר הנספים בשואה ומשחקים כדורגל, אבל באתר 'וואלה' קלטו משום מה רק את קבוצת החרדים שעשו מנגל בקרב מקום

את ליל יום השואה, נוהגים העיתונאים החילונים לבלות במחיצתם של בני הישיבות – שמבלים את ימי בין הזמנים האחרונים (שיוצא תמיד ביום השואה) ומבלי שימת לב הם ממנגלים בגנים ובפארקים השונים הפזורים ברחבי ישראל.

השנה כמו בכל שנה, נמצאו בני הישיבות שמינגלו בפארק בעין השלושה, אולם, העיתונאי החרדי ידידה מאיר, הכין הפתעה גדולה לתקשורת כאשר לכד בעדשתו קבוצה של חילונים  שמשחקים להנאתם בכדורגל מבלי להתחשב ברגשותיהם של ניצולי השואה.

בפוסט שהעלה מאיר לפיייסבוק הוא כתב:  "תשע בערב. ברחבת האנדרטה לזכר גיבורי מרד גטו ורשה ביד ושם נפתחים ממש כעת אירועי יום השואה. עם ישראל כולו מתייחד עם זכר שישה מליון קורבנותיו. ובגן סאקר חילונים משחקים כדורגל כאילו כלום. בטח מחר זה יהיה בעמוד הראשון של העיתון" — , חותם מאיר.

רק תמים יחשוב שהתקשורת תתייחס למשחק הכדורגל המדובר: באתר 'וואלה' הועלה תיעוד של קבוצה קטנה של חרדים עושים מנגל בגן סאקר, ומה עם מילה או שתים על החילונים ששיחקו במגרש הסמוך? ניחשתם נכון, על זה לא נכתבה אפילו מילה.

גולשים רבים הגיבו לתמונה של מאיר , אחד מהם כתב:  "צודק, האמת, מעצבן. יכלו להתאפק. ניפגש בשבוע הבא בצפירה לזכר חללי צהל. אז מה היה לנו? ערסים חובבי כדורגל, דוסים חשוכים, אם היינו מעיפים מכאן את כל מי שמתנהג גרוע היה פה כיף. וריק. בעיקר ריק מאדם, גם אותנו היו מעיפים.

ואילו העיתונאי יצחק טסלר כתב בתגובה: כך כתב הערב ידידי (החילוני להדרין) Erez Yaakobi מזפזפ לי בערוצי הרדיו, שירים עבריים שקטים ונוגים עד שאני מגיע ל88fm שם לא שמעו שהערב מציינים את יום השואה. בארץ 88fm משדרים רוק מתקדם. כי הרי מה יעשו מאזיני 88fm בלי מנת הרוק המתקדם והג'אז הלילי שלהם? לא יאומן רשת רדיו ציבורית שמומנת על ידי משלם המיסים עושה מה שהיא רוצה. אין לי בעיה תהיו איכותיים,  תהיו אחרים אבל להקת יס בערב יום השואה?היום חייבים לסגור אתכם יא חבורת מנותקים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.