החילונים בטבריה זועמים על החרדים: "תמונות תועבה טושטשו"

לפני זמן קצר, הוגשה תלונה במשטרת טבריה על השחתת שלטי חוצות בעיר באמצעות מחיקה של נשים המופיעות בשלט. החילונים בעיר: "חייבים לעצור את זה לפני שנהפוך לבית שמש!״

לקראת עלייתה לאוויר של תוכנית הריאליטי "אקס פקטור" בטלוויזיה, אלמונים השחיתו בסוף השבוע האחרון שלטי חוצות של התכנית שהוצבו בחוצות העיר טבריה.

לפני זמן קצר, הוגשה תלונה במשטרת טבריה על השחתת שלטי חוצות בעיר באמצעות מחיקה של נשים המופיעות בשלט.

במשטרה מסרו כי שוטרי משטרת ישראל חוקרים את נסיבות האירוע וסורקים אחר שלטים שהושחתו בעיר

על פי תיעוד שהגיע ל'אקטואליק' נראה כי התמונות של הנשים טושטשו, בעוד שתמונותיהם של הגברים המופיעים בתכנית, משה פרץ, ושאר הזמרים נשארו כשהיו.

פעילים חילוניים בעיר חוששים כי "טבריה בדרך להפוך לבית שמש", לדברי אחד הפעילים, " החשש מתגבר במיוחד שקבוצת חסידים גדולה באו להתגורר בשיכון ד'".

וכך כותב הפעיל החילוני רון קובי: ״החרדים הליטאים של טבריה החליטו להפחיד בעיר את כולם ביום שישי השחור ה 13 לאוקטובר! פרסומות חומות ענקית של אקס פקטור מהטלוויזיה הושחתה ונמחקו ממנה הפנים של בר רפאלי ושל שירי מיימון. חייבים לעצור את זה לפני שנהפוך לבית שמש! טבריה אומרת לא לחרדים מבני ברק, ירושלים ובית שמש ״

מעיריית טבריה נמסר: "עיריית טבריה רואה בחומרה רבה את תופעת הוואנדליזם שהתרחשה על גבי שלט החוצות המסחרי ומגנה אותה בכל תוקף. ראש העיר, יוסי בן דוד, הנחה את השיטור העירוני המשולב, סיירת ההורים העירונית והמוקד העירוני להגביר את העירנות, הן ע"י ביצוע סיורים מוגברים בשטח והן ע"י השימוש במצלמות המוקד הפזורות ברחבי העיר. כמו כן, שוחח ראש העיר בנושא עם מפקד תחנת המשטרה בטבריה, בתקווה לאתר את מבצעי הוואנדליזם ולהעמידם לדין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.