החיפושים אחר הנעדרים נמשכים (תמונות)

הבוקר עם אור ראשון נכנסו מתנדבי היחידות המיוחדת של זק"א ליומו החמישי של החיפושים בכנרת אחר שלושת הנעדרים מיום רביעי בשבוע שעבר. { רחפנים וצוללים}

הבוקר עם אור ראשון נכנסו מתנדבי היחידות המיוחדת של זק"א ליומו החמישי של החיפושים בכנרת אחר שלושת הנעדרים מיום רביעי בשבוע שעבר.
לחפ"ק המבצעי של זק"א שהוקם בחוף עין גב הגיעו הבוקר כשלושים צוללים, שישה כלי שייט ועשרה רחפנים. המתנדבים מפעילים את כל האמצעים בכדי לאתר את הנעדרים במים.

כוחות משטרה גדולים בשיתוף מתנדבים ממשיכים לפעול סביב השעון בניסיונות איתור שלושת הנעדרים עם מאמצי חיפוש במים, ברצועת החוף ומהאויר.

הבוקר בוצעה הערכת מצב עם כלל גורמי חילוץ וההצלה הפועלים מאז יום רביעי 12/4/17 והמשך מאמצי איתור הנעדרים יבוצעו באגם, ברצועת החוף ומהאויר.

הכוחות המשתתפים בחיפושים כוללים את: שוטרי השיטור הימי, פרשים, לוחמי מג"ב, מתנדבים, צוללים מיחידת המתנדבים של משטרת ישראל, אופנועי ים, מסוק משטרתי,סירות מתנדבים וצוללים מתנדבי זק"א.

גם הבוקר עיקר מאמצי החיפוש מרוכזים ברצועת החוף המזרחית של הכנרת סמוך לאזורים בהם נראו הנעדרים לאחרונה על פי עדי ראייה.

במהלך החיפושים מופעלים רחפנים ותצפיות של משטרת ישראל וכן מערכות מחשוב ואיתור מתקדמות של גורמי ביטחון נוספים שיופעלו לאורך היממה.

אנשל פרידמן מפקד זק"א צפון, אמר "אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה ועם כוחות ההצלה. קיבלנו שטח ענק של סריקה בעומק הים והצוללים של זק"א סורקים כל הזמן בעומק הכנרת, עד עכשיו סרקנו למעלה ממאה מטר, בנוסף כלי השייט סורקים מעל המים ורחפנים סורקים ומצלמים מהאוויר".
חיים וינגרטן ראש אג"מ זק"א, אמר "המתנדבים של זק"א חדורי מטרה אחת ויחידה לאתר את הנעדרים. אנו נמשיך את הפעילות שלנו בכנרת בכל הכוח עד אשר נמצא אותם". והוסיף "זה המקום להודות למתנדבים המסורים אשר תורמים מזמנם ומגיעים לקחת חלק בחיפושים".
צילום: יחזקאל איטקין

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.