החיפושים אחר שלושת הנעדרים נמשכים: "התפללו למען אחי"

החיפושים אחרשלושתהנעדים שנסחפו על מזרני ים בכנרת נמשכים גם הבוקר. חננאל אוחנה, אחיו של איתמר אוחנה הקרא לציבור להתפלל. "ככל שיהיו יותר מתנדבים לעזרה בחיפושים כך יגדל הסיכוי למצוא אותו, בבקשה עם ישראל תעזרו לנו אנו חסרי כוחות נפש", קרא.

יממה חלפה מאז נסחפו שלושת הנעדרים על מזרני ים ברוחות העזות בכנרת, והסיכויים למצוא את השלושה בחיים הולכים וקטנים.

 שלושת הצעירים הם  איתמר אוחנה, בן 21 מקריית שמונה, נחמן אייטח, בן 17 מביתר עילית, ונער נוסף בן 17 מהמרכז. החיפושים התחדשו עם אור ראשון לאחר שהסריקות באגם נמשכו כל הלילה בצורה מצומצמת באמצעות סירות שיטור ימי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בהתאם להערכת מצב שבוצעה בשעות הלילה ובהתאם לתנאי מזג האויר,החיפושים במים יתמקדו מול רצועת החוף המזרחית ובסמוך לאזורים בהם הנעדרים נראו לאחרונה.

בני משפחותיהם של הנעדרים ממתינים כל העת על החוף בתקווה לבשורות טובות,אולם גם הם מבינים שהסיכויים שימצאו בחיים קלושים.

חננאל אוחנה, אחיו של איתמר אוחנה הקרא לציבור להתפלל. "ככל שיהיו יותר מתנדבים לעזרה בחיפושים כך יגדל הסיכוי למצוא אותו, בבקשה עם ישראל תעזרו לנו אנו חסרי כוחות נפש", כתב אוחנה בפייסבוק. "חוסר הוודאות חונק ומתיש".

אחיו של נחמן אייטח, מתח אתמול ביקורת על תפקוד המשטרה בחיפושים. "ההתנהלות של המשטרה ממש גרועה", האשים,"ב-10:30 כבר היינו פה ליד התחנה והודענו שהוא נעדר – עברו מאז 7 שעות. 7 שעות!. יכולתם להציל את הבן אדם. אנחנו לא יודעים איפה הוא ומקווים שהוא בחיים. אבל בזמן הזה, מה, אין למשטרה ציוד? הם לא יכולים לעשות כלום?".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.