החיפושים אחר 3 הנעדרים שנסחפו בכנרת נמשכים

ככל שהשעות נוקפות כך הסיכויים למצוא את 3 הנעדרים בחיים הולכים וקטנים. הלילה יימשכו החיפושים בסיוע סירות השיטור הימי, אחד הנעדרים חסיד ברסלב בן 21. {דאגה רבה}

החיפושים אחר שלושת הצעירים שנסחפו בכנרת נמשכים: השיטור הימי וניידות סורקות את קו החוף והמים בכנרת בניסיון למצוא את שלושת הצעירים שנסחפו הבוקר ברוחות על מזרני ים בחוף הכנרת. אחד הנעדרים חסיד ברסלב בן 21, אחותו ביקשה בפוסט בפייסבוק להתפלל עליו.

מחר בבוקר עם אור ראשון כוחות מתוגברים ומתנדבים רבים יצטרפו לחיפושים. ככל שנוקפות השעות הסיכויים למצוא אותם בחיים הולכים וקטנים.

קרוביהם של הנעדרים מותחים ביקורת על התנהלות המשטרה וכוחות ההצלה. "ההתנהלות של המשטרה ממש גרועה", מאשים נתנאל אייטח, אחיו של נחמן שנעדר משעות הבוקר.."ב-10:30 כבר היינו פה ליד התחנה והודענו שהוא נעדר – עברו מאז 7 שעות. 7 שעות!", האשים אייטח. "יכולתם להציל את הבן אדם. אנחנו לא יודעים איפה הוא ומקווים שהוא בחיים. אבל בזמן הזה, מה, אין למשטרה ציוד? הם לא יכולים לעשות כלום?".

אייטח המשיך והטיח ביקורת "המסוק הזה הגיע רק בחצי השעה האחרונה והצוללנים רק בשעה האחרונה", אמר אייטח. "הם אמרו לי כבר בבוקר שהצוללנים נכנסו, והם שיקרו עליי".

לדבריו, משפחות הנעדרים נאלצו להביא צוללנים של זק"א על מנת לסייע בחיפושים. "הם פשוט מעכבים אותם ולא נותנים להם להיכנס ולבצע את העבודה כמו שצריך", הוסיף אייטח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.