הח"כים זעמו – נתניהו התנצל על "הגן המזרחי"

המערכת הפוליטית הגיבה בזעם לדבריו של ראש הממשלה. עד כדי כך שאורן חזן מהליכוד קרא לראש הממשלה להתנצל על הדברים הפוגעים. { סערה פוליטית }

לאחר שנתניהו  התבטא על"הגן המזרחי",הגיעו התגובות גם מהמערכת הפוליטית שהגיבה בזעם לדבריו, עד כדי כך שאורן חזן מהליכוד קרא לראש הממשלה להתנצל על הדברים הפוגעים – הבוקר הנצל ראש הממשלה על הדברים באומרו כי הוא מחובר בכל נימי נפשו  לכל עדות ישראל.

בישיבת ראשי הקואליציה שאל כחלון את ראש הממשלה נתניהו מדוע ביקש לדחות את הקמת התאגיד, בתגובה השיב נתניהו: "קפץ לי הגן המזרחי".

לאחר שהדברים הודלפו , אורן חזן מיהר לצייץ, "אדוני רה"מ, קפץ לך 'הגן המזרחי?!'", צייץ ח"כ חזן. "אם באמת היה לך אחד כזה – לא היית פוגע בו… אני מבקש ממך להתנצל!".

ח"כ יואל חסון קרא לראש הממשלה להתנצל. "מתבייש בראש הממשלה שלי שזה מה שהוא חושב עלינו ויותר מתבייש בחבורת האפסים השתקנים שמקיפה אותו".

ח"כ אחמד טיבי מתח אף הוא ביקורת על שתיקת הח"כים. "מעריך את האיפוק של המזרחיים שחושבים בטח שזה גשם ולא יריקה גזענית בפרצוף", צייץ.

"לא ה'גן' המזרחי, קפץ לו", כתבה ח"כ סתיו שפיר. "זה הגן האליטיסטי המתנשא של ראש ממשלה מנותק ששכח מזמן מה זה להיות ישראלי. ולמה מירי רגב שותקת, עדיין בגיבושון?".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.