החכי"ם החרדים בתגובה לדו"ח המבקר: לפיד חייב ללכת הבייתה!

בעקבו ממצאי דו"ח המבקר שקבע כי הממשלה מפקירה מליון אזרחים ישראלים ברעב, החלו תגובות קשות לזרום מכל קצוות הקשת  הפוליטית.

יור ש״ס הרב אריה דרעי אמר: זעקתם של 306 אלף ילדים שבעקבות התעללות הממשלה נשארים רעבים לפת לחם, היא הסיבה האמיתית שעל הממשלה הרעה הזו ללכת לבחירות.
״ממשלה שמפקירה את אזרחיה ואת ילדיה אין לה זכות קיום, אני קורא לכל חברי הקואליצייה שקצת חמלה נשארה בלבם, לוותר על הכיסא ולצאת מממשלת ההרעבה.

ח״כ יעקב אשר בתגובה לדו״ח המבקר על נתוני העוני החמורים: ״בכל מדינה מתוקנת לאחר דו״ח חמור כזה על רוה"מ ושר האוצר להתפטר מתפקידם. ממשלה רעה ואטומת לב כזו לא הייתה הרבה מאוד שנים, ליברמן צודק צריך בחירות.״

ח"כ אלי ישי על דוח המבקר: ממשלת ישראל חייה בעולם וירטואלי בתגובה לדוח מבקר המדינה אומר ח"כ אלי ישי: "דוח מבקר המדינה חושף את מה שאנחנו זועקים- ממשלת ישראל חייה בעולם וירטואלי. לא בעיית המע"מ על דירות ולא גובה שכר הבכירים במשק הם הבעיות עימן מתמודדים אזרחיה של ישראל ובפרט העניים שבה, אלו הבעיות עליהן הם חולמים  ולחם בבוקר, מרק בצהריים וגבינה בערב לזה הם מתפללים. ממשלת ישראל מקבלת נכשל גדול בטיפול בנזקקים אבל הצטיינות ייתרה בפייסבוק"

גפני על דו'ח מבקר המדינה: בכל מדינה מתוקנת אחרי דו'ח כזה על שר האוצר להתפטר. לאחר מדיניות אכזרית של שנה כלפי מעמד הביניים והשכבות החלשות, מדיניות שמתאימה למדינת עולם שלישי שלא מתחשבת באזרחיה, מעמיקה את העוני ומגיעה לשיאים אכזריים. שר האוצר חייב ללכת הביתה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.