הח"כים החרדים התירו את דמו של הרב לאו(הקלטה)

מקורבו של פוסק הדור הגרי"ש אלישיב זצ"ל, חיים כהן תוקף הבוקר בראיון ל'קול חי' את חברי הכנסת החרדים לאחר שאלו לטענתו לא גינו את מתקפותיו של השר בנט על הרב הראשי דוד לאו בעקבות שזה גינה את ביקורו בבית ספר רפורמי בארה"ב. {מקורבו של הגרי"ש}

מקורבו של פוסק הדור הגרי"ש אלישיב זצ"ל, חיים כהן, תקף הבוקר בראיון ל'קול חי' את חברי הכנסת החרדים לאחר שאלו לטענתו לא גינו את מתקפותיו של השר בנט על הרב הראשי דוד לאו בעקבות שזה גינה את ביקורו בבית ספר רפורמי בארה"ב.

בראיון ל'קול חי' אמר כהן: "הרב הראשי הרב לאו בא במקום שאין איש הלך וגינה, והשר בנט יצא במתקפה ברוטלית נגדו והנה כולם שותקים ומתירים את הדם של הרב הראשי, אני כבר לא מבין מי נגד מי".

"איפה כל הנציגים? לפחות תגבו את הרב הראשי? הסגן שלו הרב מאיר פרוש – איפה הוא? מה קרה כולם שותקים – הרי זו מלחמה שגדולי ישראל אמרו שזה מ'עיקרי הדת'? חובת המחאה היא גם חלק משולחן ערוך איפה היא?", לדבריו, "היה עיתון מסוים שקרא לנשיא מתיוון, למה לשר בנט הוא לא קרא מתיוון?".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נו באמת חיים כהן החנפן שהחכים יגנו על הרב לאו? הרי הוא בעצמו נפגש עם הרבנים והרבניות הרפורמים, לולי שהוא הבן של והמחותן של רלבג כבר היו שורפים אותו בתקשורת החרדית. חיים עדיף שתשתוק ואל תעיר את המתים. שני הרבנים הראשיים אחד כמעט רפורמי והשני רודף כבוד.

    צבוע |
    הגב