החכי"ם החרדים מרוצים: "שר הביטחון קשוב לנו"

פגישת הח"כים החרדים ושר הביטחון: שביעות רצון במפלגות החרדיות בעקבות תוצאות הפגישה אמש, "“לשמחתנו הצבא לא מוכן שפוליטיקאים, ובראשם בנט, יעשו בו שימוש לצרכים פוליטיים” אומרים שם

שביעות רצון נרשמת היום בקרב חברי הכנסת החרדים בעקבות פגישתם עם שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, אמש. חברי הכנסת סיפרו כי הפגישה התנהלה באווירה טובה, תוך כדי רצון ונכונות להגיע להבנות.

“לשמחתנו הצבא לא מוכן שפוליטיקאים, ובראשם בנט, יעשו בו שימוש לצרכים פוליטיים”, אמרו חברי הכנסת תוך שהם רומזים לניסיונותיו של בנט להקים מעין 'מרכזי השמה' בלשכות הגיוס.

חבר הכנסת אריאל אטיאס אמר כי עפ”י הבטחת יעלון, הממ”ח בוטל, וחלופות לשכות הגיוס שיוקמו ב’תל השומר’ לא יכללו תכנים פוגעניים בתלמידי הישיבות.

כזכור, בימים האחרונים נפתח בבסיס תל השומר 'הממ"ח' בו אמורים להתייצב לצו ראשון תלמידי ישיבות, במקום היו אמורים לחשוף את הבחורים לתעמולה ולתכנים הנוגדים את השקפת עולם התורה. גדולי ישראל הודיעו כי בעקבות כך הם ישקלו לאסור כליל את ההתייצבות בלשכת הגיוס.

בתקופה האחרונה התנהלו מגעים בין חברי הכנסת החרדים לגורמים שונים בצבא ובמשרד הביטחון במטרה להביא לשינוי מתכונת הממ"חים ועוד. אמש, כאמור, נפגשו מספר חכי"ם חרדים עם שר הביטחון, ולדבריהם, הגיעו איתו למספר הבנות משמעותיות בנושא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.